yeni sezon açılmadan 2011 de kalma erkunt resimleri

Ynt: yeni sezon açılmadan 2011 de kalma erkunt resimleri

bazen erkuntu bir kaşık suda boğacak gibisiniz, ama son anda kıyamıyorsunuz. bazen uçurumdan erkuntu sanki atacaksınız ama acıyorsunuz.bazen erkuntu sevmiyorsunuz gibi ama çok seviyorsunuz ayrılmak zor gibi.bazen erkunttan şikayet ediyorsunuz ama kopamıyorsunuz erkunttan. ve bazen yeni erkuntları görüyorsunuzondan ayrılamıyacağınızı anlıyorsunuz. sizin erkuntla işiniz çok zor çooook....gurbet ellerde anılarınızı canlandırıyor sanki erkunt.kim bilir belki bir gün erkunttan ayrılacaksınız. ama onsuz yapamayacağınızı anlayınca onu geri arayacaksınız.

Ynt: yeni sezon açılmadan 2011 de kalma erkunt resimleri

enter link=topic=52868.msg547941#msg547941 date=1330260757' Alıntı:
emeğine sağlık güzel resimler

Allah razı olsun

SALİM link=topic=52868.msg548583#msg548583 date=1330291179' Alıntı:
bazen erkuntu bir kaşık suda boğacak gibisiniz, ama son anda kıyamıyorsunuz. bazen uçurumdan erkuntu sanki atacaksınız ama acıyorsunuz.bazen erkuntu sevmiyorsunuz gibi ama çok seviyorsunuz ayrılmak zor gibi.bazen erkunttan şikayet ediyorsunuz ama kopamıyorsunuz erkunttan. ve bazen yeni erkuntları görüyorsunuzondan ayrılamıyacağınızı anlıyorsunuz. sizin erkuntla işiniz çok zor çooook....gurbet ellerde anılarınızı canlandırıyor sanki erkunt.kim bilir belki bir gün erkunttan ayrılacaksınız. ama onsuz yapamayacağınızı anlayınca onu geri arayacaksınız.

aynen beni anlatmışın ben çok denedim vaz geçmeyi ama olmuyor erkuntta aslında şikayetlerim vardı servistek fuuat abi tanıdık olduğu için karlar kalktığında servise çekip bütün sorunlarını halledecek.bende erkunt bir hastalık olmuş bundan sonra fendt imde olsa bu erkuntum duracak ben bunun tipine gücüne hızına konforun hastayım.sabahlara kadar tarla sürdüm geçen yıl ama hiç ne yoruldum nede bir yerlerim ağrıdı neyse ben artık kötülem kanpanyasını bıraktım erkuntla yatıyor erkuntla kalkıyorum yazın gelmesini izine gitmeyi sabırsızlıkla beklyiyorum.

danger68 link=topic=52868.msg548557#msg548557 date=1330289414' Alıntı:
paylaşm içn tşk emegine sağlık erkunt her zamanki gibi yakışıklı çıkmış kolay gelsin

erkunt her zaman ki gibi karizma zaten

rocky link=topic=52868.msg547953#msg547953 date=1330261847' Alıntı:
güzel fotolar abi eline sağlık bu tipi çok hoşuma gidiyordu erkuntun.

bende bu tiplerini çok beğeniyorum yeni kaportalarda fena değil yani ön farları falan çok hoş duruyor ayriyeten erkunt 2012 de tarih yazdı alk-*s alk-*s alk-*s

Dqn link=topic=52868.msg547950#msg547950 date=1330261707' Alıntı:
Güzel resimler Muzaffer abi erkunt da her zamanki gibi karizmatik..

teşekürler muhammed kardeşim işte bu yüzden gurbet bana zor geliyor babam anlattıkça 1 metre karda filan zincirsiz karı parçalaya parçalaya gidişini ben burada kuduryorum bide tokmakçı filan erkunt ile kralı garajda çıkarıp geziyor videolarını paylaşıyor işte o zamanda dayanamıyorum hiç düşünmüyorlar binen var binemeyen var duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0,,

enter link=topic=52868.msg547941#msg547941 date=1330260757' Alıntı:
emeğine sağlık güzel resimler

teşekürler