Mersin - Tarsus ta bakımlı 3 yıllık nar fideleri. Bakmanızı tavsiye ediyorum

Cümleten Merhabalaar.

Ben hobby olarak başladığım ve evimin arka bahçesinde yetiştirdiğim nar fideleri mevcut. Önce bir tane ile başlamıştım. Sonra baktım iş büyüyor. Bır baktım 1.500 ,civarı oldu. 3 yıldır bakımlı bir şekilde fidelerim duruyor. Fideler torbada değil. Arzu edilirse görüşürüz detayları. 30 civarı da Zeytin fidem var. Eğer ilgilenirseniz şayet ben Mersin-Tarsus ta ikamet ediyorum.

İlgilenmenizi arz ederim.

Adım Ahmet Mustafa Arıkan . Tarsusta Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesinde son sınıf öğrencisiyim :)

Saygılarımla .

Telefon Numaram 05067530325 her zaman açıktır. :)

Ynt: Mersin - Tarsus ta bakımlı 3 yıllık nar fideleri. Bakmanızı tavsiye ediyorum

guneyli link=topic=52878.msg547359#msg547359 date=1330195844' Alıntı:
Cümleten Merhabalaar.

Ben hobby olarak başladığım ve evimin arka bahçesinde yetiştirdiğim nar fideleri mevcut. Önce bir tane ile başlamıştım. Sonra baktım iş büyüyor. Bır baktım 1.500 ,civarı oldu. 3 yıldır bakımlı bir şekilde fidelerim duruyor. Fideler torbada değil. Arzu edilirse görüşürüz detayları. 30 civarı da Zeytin fidem var. Eğer ilgilenirseniz şayet ben Mersin-Tarsus ta ikamet ediyorum.

İlgilenmenizi arz ederim.

Adım Ahmet Mustafa Arıkan . Tarsusta Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesinde son sınıf öğrencisiyim :)

Saygılarımla .

Telefon Numaram 05067530325 her zaman açıktır. :)
seni tebrik ediyorum. bu yaşta kaç tane ağaç yetiştirmişsin..

Ynt: Mersin - Tarsus ta bakımlı 3 yıllık nar fideleri. Bakmanızı tavsiye ediyorum

Beni olumlu anlamda karşılayan çok teşekkür ediyorum. Hoşbulduk :) Sağolun..

Bir abim fiyatını sormuş. sertifikası mevcut değil. yani nereden alınıyor nasıl bilmiyorum ama. ben alınan sayıya göre değiştiriyorum sayısını. Yaklaşık olarak 1 - 1.5 tl civarı falan.

Almak isteyen ilgilenen arkadaşlara duyrulur :) saygılarımla herkese..