VALTRA A85 HAKKINDA BİLGİ _________________________!__!_!_!_!_!_!_!_!_!

Arkadaşlar öncelikle s.a VALTRA A85 traktörünü çok beğeniyorum ama çoğu kişi yakıt konusunda çok yaktığını söylüyor.Bu traktörün yakıtı tam olarak nasıl,hakkını veren bir traktör müdür:Ve birde direksiyonun sağında ve solunda 2 adet kol var bu kollar ne işe yarıyor.0 km fiyatı nedir.BU traktörlerin perkins motorlusu var mııı yardım ederseniz çok sevinirim arkadaşlar.

Ynt: VALTRA A85 HAKKINDA BİLGİ _________________________!__!_!_!_!_!_!_!_!_!

Arkadaşım bizim burada birtane var.Yakıtından şikayetçiler ben daha kullanmadım ama Belkide Onlar TD75 le değiştirdikten sonra Td75 e göre yakıtı fazla geldi

humanist1231 link=topic=52930.msg548720#msg548720 date=1330334700' Alıntı:
Valtra traktörlerinde bildiğim kadarıyla Volvo motorları var ve yakıtının biraz fazla olduğunu söylüyorlar...
bende man motor var diye duymuştum dur bakalım valtracılar bi açıklık getirir buduruma çok yakabilir ama kullanıcıları pek şikayetçi değil

Bende bizim oradan birkaç kişiyle görüşmüştüm. A95 i kullanan adam gayet az yaktığını fakat parçalarının pahalı olduğunu söylemişti ;S

o sağdaki kol bildiğim kadarıyla kuyruk mili muşuru. bizim komşu köyde biriisinde tl100a vardı onu verdi yerine a95 aldı teknoloji bakımından tl100a diyor ama yakıt bakımından fazla yaktığını söylüyordu. ama bencde valtra az yakmaz kalıplı makina...

Arkadaşım yakıtını açıklıyorum alanlar yakın arkadaşım ilk geldiginde 1.6 litre yakmışlar şuanda 1.4 1.3 litre yakıyor 85 likte aynı yakar az yada fazla yakmaz.1dekarda=1.3,1,4 ltre

kardesım dayımda var yakıtından memnun cekısınden de guzel motor motoru dayı oglu devirdi 4 teker tepede burnu kanamadan cıktı cokta saglam

kardeşim yakıdında sıkıntı yapma 200 saatten sonra yakıt düşüyor traktörlerde fazla yakmıyor yalnız alırsan valtra al hattat alma tavsiye etmem hele same hiç alma sameyi bedavaya versinler yine alma
bizim arkadas valtra a75 4x4 aldı yakıtta td 65 den az yakıyor ondan cok cekiyor özellik dersen her motordan fazla tam ideal motor diyebilirim

Kardeş eger kesin alacaksanda piyasa motoru al derim New Holland, Case, Massey Ferguson yada piyasada parcası bol ve ucuz olan tercih et Tümosan, Erkunt

hattat ın şu anki ürettiği VALTRA traktörlerde sisu motor kullanıyolar yakıtının fazla olduğunu bende duymuştum

Ben a 75 kullanıcısıyım, yakıta gelince dekarada 4 lü 12 inç pullukla 1.400 ila 1.700 mazot yakar, buda ida edildiği gibi ise çok az yakıyor denen markalardan 200 gram fazladır, ismini vermediğim bazı markalardanda kesinlikle az yakar, parça pahalılığına gelince, sarf malzemelerinin haricinde her hangi bir parça lazım olmadı şükür.