registor ve unregister

Ynt: registor ve unregister

evet dediğiniz gibi sizin verdiğiniz linkten yğkledım oyunu ancak yıne demo versiyon diyor.anlamadım sorun bendemi yoksa oyundamı... cracki yapamamış olabilirmiyim

muratomu link=topic=5949.msg62675#msg62675 date=1217933762' Alıntı:
evet dediğiniz gibi sizin verdiğiniz linkten yğkledım oyunu ancak yıne demo versiyon diyor.anlamadım sorun bendemi yoksa oyundamı... cracki yapamamış olabilirmiyim

Crackte bir sorun yok, sen yapamamışsın. Bu sitedeki herkes oyunu tam sürüm oynayabiliyor. Daha önce crack yaptıysan bunu da mutlaka yapmış olman lazım.

evet sanırsam ben yapamadım bire asıl sorun sanırsam vista kullanıyor olmam yalnız dennizs arkadaşımız vistayla sorunsuz oynuyormuş ama ben yapamadım sanırsam olmayacak...

evet ne yazık ki bendede görmuyo sanırsam napmam gerekıyo acaba bu oyundan vazgeçmem mi...yani bir yolu yokmu bunun dedıklerınızı tek tek bır çok kez denedım amam yınede olmadı demo oyunum ne yzık ki...

evet ls 2008 ede baktım yalnız bunu benım bılgısayar kaldıraz ne yazıkkı 1 gb ramde takılabılıyomuş benımkıde 1 gb ram ustelık ekrn kartımda o kadar ıyı değil atı radeon hd 2400 yanı olmaz sanırsam... vistada program uyumlulugu sıhırbazı var sımtraktoru xp ye ore ayarlasam açarmıkı acaba...

1 gb ram a ve o ekran kartına neden vista kurdun ki???? kasar makineyi ayrıca benim makinem 1 gb ram 7300le ekran kartıyla vistada sorunsuz oynuyordum bence dene derim vistada çalışır senin ekran kartınla ama xp de çalışmaz

ya benim pc kakdırırmı ki acaba ls yi bi bakarmısınız 3070 mb ram atı radeon 2400 hd ekran kartı intel core duo cpu 2.60 ghz işlemci