8280 sağlamlık yakıt nasıl

Ynt: 8280 sağlamlık yakıt nasıl

bende 2005 var ben acık acık memnun degılım bendekı sıfır alındıydı cekısı ıyı degıl 5 lı 11 ınc takıyoz yamıtı cok cekısı az ben olsam baska tercıh yaparım

alma kardaşım ben tümosan kullanıcısıyım KARAMAN ın mesudiye köyünde ikamet etmekteyim elimde 85 80 var yemin ederim şimdi ustada aynamartü yü dağıtmış iki defada sağ sol kovan olmak üzere arıza yaptı bu bir sene de meydana gelen arızalar ben yandım sen yanma bir kovanın değişim ücreti binbeşyüz lira bunlar ucuz traktör satacaz diye parçadan çalıyorlar ustalar öyle diyor ama servisten memnunuz adam elinden geleni yapıyor fabrika yapmıyor bu fabrikayı Erbakan hoca kurdu şimdiki yöneticileri adamın kemiklerini sızlatıyor

• Beğen
Tepkiler: ozgur...

anladım arkadalar refansı iyi model degil ben kırşehirliyim bu bölgede pek yok fiyatı iyi geldi özelliklerine göre ama sanayiyi beklemek iyi degil tabi tekrar sağulun

pekmezkafa link=topic=53241.msg575480#msg575480 date=1333656518' Alıntı:
aldık 9080 hangi ekipmanları kullanalım pulluk önemli kardeş en uygun hangisi
Hayırlı uğurlu olsun...Derin sürmek istiyorsan 4 lü 16 numara al.Eğer orta düzey diyorsan 5 li 14 al çekebilirse.Birinden al dene bence.Sizin toprak yapısını bilmiyorum :)