nh TD65 DT ile nh TD75DT YAKIT HAKKINDA KULLANAN ARKADAŞLARIN YORUMLARI LÜTFEN

Arkadaşlar new Holland td65 dt kullanıyorum.Ama bizim topraklarımız çok ağır olduğu için traktörümün gücü çok yeterli değildir.Dolayısıyla çok gaz vermek gerekiyor.Traktörüm çok yeni ve henüz 360 saatte.TD75DT 4 silindirli ve 10 beygir daha güçlü olduğu için traktörümü değiştirmeyi düşünüyorum.Kullanan arkadaşların yakıt ve güç hususunda yorumlarını yaparlar ise çok memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim.

Ynt: nh TD65 DT ile nh TD75DT HAKKINDA KULLANAN ARKADAŞLARIN YORUMLARI LÜTFEN

Arkadaşlar new Holland td65 dt kullanıyorum.Ama bizim topraklarımız çok ağır olduğu için traktörümün gücü çok yeterli değildir.Dolayısıyla çok gaz vermek gerekiyor.Traktörüm çok yeni ve henüz 360 saatte.TD75DT 4 silindirli ve 10 beygir daha güçlü olduğu için traktörümü değiştirmeyi düşünüyorum.Kullanan arkadaşların yakıt ve güç hususunda yorumlarını yaparlar ise çok memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim.

Ynt: nh TD65 DT ile nh TD75DT YAKIT HAKKINDA KULLANAN ARKADAŞLARIN YORUMLARI LÜTFEN

cihan abime katılıyorum toprağınız ağır ise td90 herişinize gider. fakat bu arada 65 e nasıl kaçlı pulluk kullanıyodunuzda çekmesi zor oluyo.?

Ynt: nh TD65 DT ile nh TD75DT YAKIT HAKKINDA KULLANAN ARKADAŞLARIN YORUMLARI LÜTFEN

walla ben 2sine kullandım td 65 4/2 4 10 ünlü pullugu zor goturuyordu bizde 3 ay önce td 75 4=4 degistirdik şimdi 4 13 ünlü aldık canavar gibi çekiyo yani memmunuz 2012 ler güzel

abi ben seini hatırladım sen td75d alayımmı diye bana sormuştun ben sana anlatmıştım. ama almamışsın . tercihin td90d olsun biraz pahalı olur ama seni üzmez. senin hemşerinde aldı td90d çok memnun. kabinlide al sonradan kabin taktırma ayağına düşmessin.

T65e td75s turbosu takılsa uymaz mı. Hatta td80d bile olur gibi geliyor bana. Uygun olmazsa tam gaz ver iş yap.Yepyeni traktörü satarken ister istemez zararın çok olur.td75 alıp yapacağın 10 gr tasarrufu kaç senede çıkarıcaksın sonra?

Fikir beyan eden arkadaşlara teşekkür ederim.Biz 4lü 14 lü ALPLER pulluk kullanıyoruz.Traktör 3 ' ün 1 ' nde ve 2 ' nin 3 ' ünde boğuluyor.Tabii ki motorun gücü 65 beygir.Bu traktör turbo ve intercollüdür.

toprağınız sertse neden 4 lü 14 inç takıyorsunuz? o traktörün hakkı olsa olsa 3 lü 14 inç falan olur.biz 70-56ya 3 lü 14 inç pulluk takıyoruz. amcamda 65-46ya 3lü 13 inç takıyor.
ibrahimtat link=topic=53263.msg569040#msg569040 date=1332712742' Alıntı:
Fikir beyan eden arkadaşlara teşekkür ederim.Biz 4lü 14 lü ALPLER pulluk kullanıyoruz.Traktör 3 ' ün 1 ' nde ve 2 ' nin 3 ' ünde boğuluyor.Tabii ki motorun gücü 65 beygir.Bu traktör turbo ve intercollüdür.

10 beygir güç için yepyeni traktörü değiştirmek avantajlı olmaz. td90ı bende tavsiye ederim. bu arada 4lü 14lü pulluk td65e ağır gelir. 3lü 14lü veya 4lü 10lu işini görecektir diye düşünüyorum.