bugun marşa bastım

Ynt: bugun marşa bastım

saoln var olun kardeşler abiler saoln yorumlar içn.mf gerçekten kibrit gibi ustaya gösterdik çoğu mf285 lerin dişini kırar bu diolar gerçekten beğenilen bi makina

Ynt: bugun marşa bastım

hay maşallah aynısı amcamda vardı birinde 265 liği diğerinde 75 liği vardı. 65 i olan 3 sene evvel satıp 3050 massey aldı dğieride 2 sene evvel 75 i satıp 3075 gold aldı. 75 lik öküz gibi böğürüyodu bizim çayırda komşuya yem getiren bi yem kamyonu battı koca kış yattı orda hava açtıkça çekmeye geliyolardı.265-275 mf steyr 73 fiat 480 i hepsi bağlandı kamyon kıpırdamıyodu bile çünki kamyon yanlayıp kasaya kadar oturduydu. sonra köy hizmetlerinden bi abimiz greydarla yolları açarken çağırdık bi bağladı oda çekemedi oda battı. akşam üstü battı sabaha kadar anca çıktı beni burda görürlerse biterim diyodu adam. sonra yine babamın amca oğulları 75 ile 65 geldi greydarı kurtarmaya bu sefer. ama yine bi faydası olmayınca bıraktılar. sonra adam saatlerce kendini çıkarmaya uğraştı bidaha sabaha karşı filandı anca çıktı bastı gitti. sonra ormanın küçücük bi kamyon çekicisi vardı o geldi kendini kuru yere çekti halatı uzattı bağladı başladı makarayı sarmaya çatır çatır ede ede aldı kamyonu en az 1 ton odunumuz tarlaya gömüldü ve çayırın hali...:)