tumocana klima

arkadaşlar 9080 ne klima taktıracam malum bu sene ramazan ayıda harmana denk geliyor
yanlız bizim köydeki beraber aldıgımız klimalı tümosanlarda hararet sorunu var biraz kaliteli olsun istiyorum bu konuda yorumlarınızı bekliyorum

Ynt: tumocana klima

polatcan link=topic=53292.msg554728#msg554728 date=1330885469' Alıntı:
arkadaşlar 9080 ne klima taktıracam malum bu sene ramazan ayıda harmana denk geliyor
yanlız bizim köydeki beraber aldıgımız klimalı tümosanlarda hararet sorunu var biraz kaliteli olsun istiyorum bu konuda yorumlarınızı bekliyorum
Radyatörü değiştir seyrek petekli takın.Sık petek olan çok çabuk sap saman doluyo.Bendede o sorun vardı.Balya bağlarken günde kaç defa tarlaya sırt motorunu götürüyodum.Seyrek petekli takınca sorun kalmadı yaptığım işin keyfine vardım.

git tumosan servisine orjinal klimasını taktırmak istiyorum de takarlar bi sorun yasamassın.bende 82.80 dt var taktırdım orjinal klimasını 3-4 yıl oldu daha bi sorunu yok. orjinaldan vazgcme klimayı takarken ek klima radyatoru baglıyolar zaten..hararet sorunufalan hıc bisi olmaz aksine hararet cok az da olsa duser etki eder yani.fiyatıda ortalama 2500 tl falan .saygılar..

servisine sordum klimayı fabrika dışarıya yaptırıyormuş hepsindede hararet sıkıntısı olmuş
temizlemesi sıkıntılıymış bizim köydekilerine baktım hepside kayışdan şikayetçi kayışı germekte
çok sıkıntılıymış

valla topragım aynı dert bizdede var bendede erkunt var klimasız klimalı olanlarda senin dediginden farksızmış erkuntlar içeriden alırmış havayı bozuyormuş bende saman balle işide çok geçenlerde bi araştırayım dedim motorda bi sıkıntı oldu onu bekliyorum yanlız biraz araştırdım kadınhanında bi klimacı varmış herkes onu önerdi yanlış degilsem tamda emin degilim celal oto mu celkar ole bişeydi

ne sen sor nede ben söylüyüm 2006 da td 80 aldımda 20saatte kayışı koptu kullanıcı hatası
dedilerdi buda aynı ona döndü yani çifçileri keriz yurduna koyuyorlar ne sen sor nede ben söylüyüm duva*-*0

arkadaşlar malum fuar geride kaldı fuara gitmişken şu klima işinide bi baglıyayım dedim tumosanı da ziyaret etmişken hem bilgi alayım hemde fiyatını
bisorayım dedim arkadaşlar ile gittik bi defa hayret ettigim birşey hararet sorunu almış başını gidiyor
orda fabrikaya klimacısıyla görüştüm üstüne takalım diyor oarada arkadaşın birininkide tavana taktırmış orda munakaşa ettiler adamlar hiç oralı bile degiller her gün sabah tavana çık 4 civata sök temizleyivir diyor adam zuha-*-s dahada 20 cm otobüslerde falan varya onda takacak zuha-*-s

sayın mehmet kara nikli abi fuarda senin dedigin o klimacıyı söylediler merkezi kadınhandaymış celal oto ordakiler 3-4 tane tumosancıda o adamı söyledi telefon bulamadıysan beraber gidelimmi
yani araba var ben seni götürürüm istersen araba benden bakımlar senden :D

ne yalan söyleyim ciddiyettinden biraz etkilendim benim gittigimde biçerdöverlerle ugraşıyorlardı tumosanların kayış sistemini degiştiriyorlarmış orda tümosanın birinden foto alacaktım izin vermediler
ben yinede bikaç foto çektim kayışı pklıymış