akşehir erkunt kıymet 90 lık deneme videoları.

arkadaslar ikl actıgım konuda teknık sorunlardan dolayı biraz karısık oldu.şimdi hepsini bi araya toplıyayım dedim.cekimler biraz kalıtesiz oldu.kusura bakmayın ama elımden gelen bu ..yınede sizlerle paylasmaktan mutluluk duyarım.saygılarımla.(bu arada benım nimet 70 lige taktıgım dijital hız göstergesi erkunt traktor tarafından tasarım gelıstırme departmanına gonderilmis.belki yeni cıkanlarda orjinal olarak gorebiliriz..bu hız göstergesi konusunda benimle ilgilenen syn.erkunt traktör pazarlama müdürü tolga saylan beye tesekkür ederim..)

Ynt: akşehir erkunt denemeleri kıymet 90lıgım videoları.

kullandıkları pulluk 5 li 13 numara.deneme yeri gercekten cok berbat bi yerdi.cukur tumsek ne ararsan ama yinede erkunt elınden geleni yaptı bence.kullanan şöför erkuntun meshur hüseyin abisi.onunlada tanıstım.konusma fırsatı buldum.kullanım hakkında önemli bilgiler sahhibi oldum.

Ynt: akşehir erkunt kıymet 90 lık deneme videoları.

Arkadaşlar ben dogruyu söylemek gerekirse begenmedim bu havada o toprakta anca zorlandıgını görülüyor izliyenler meşhur kıymet bumu diyeceklerinden eminim hata yapılmış denenmekle noo*-*-

phantomerkunt link=topic=53378.msg556508#msg556508 date=1331058841' Alıntı:
nasıl diyorsunki o toprak tavında daha kar üstünde çamur olduğu her halinden belli ayrıca pulluk da ayarsız
O adamda ayarlayamadıysa artık yuh adam her denemede o zaman denemeselerdi bence zayıf performans sergilemiş batırmamasına rağmen adam gibi.

bence de denenmemesi gereken bir zaman yanlış zamanlama olabilir bu bir pazarlama strateji hatası o adamla yani hüseyin beyle konuştum şov adamı ama pulluk işinden çok iyi anlamıyor gerçekten daha çok şova alışmış

phantomerkunt link=topic=53378.msg556517#msg556517 date=1331059106' Alıntı:
bence de denenmemesi gereken bir zaman yanlış zamanlama olabilir bu bir pazarlama strateji hatası o adamla yani hüseyin beyle konuştum şov adamı ama pulluk işinden çok iyi anlamıyor gerçekten daha çok şova alışmış
Katılıyorum daha çok şovlarda falan yer alıyor bende konuşma fırsatı bulmuştum ama yani oraya giden adamın ayarlamayı bilmesi gerek bence doğru değilmi ?

tabiki fuarda epeyce konuştum pulluk ayarını filn bilmiyor ancak videolardaki şovlarını anlatıyor şovun yeri ayrı bu işin yeri ayrı pulluk hassastır öyle pulluğu hoplatmaya filana benzemez zaten bayide diyor pulluk ayarlamayı bilmiyor diye laf arasında kesinlikle pulluğun ayarını yapabilen bir adam gidip o denemelere katılması gerekir böyle olmaz

karın çamurlaştırarak kabarttığı toprakta siz önce bi yürüyünde sonra traktörüacımasızca eleştirin. karların erimeye başladığı şu dönemlerde ne tavından bahsedildiğini anlayamadım.

SALİM link=topic=53378.msg556524#msg556524 date=1331059474' Alıntı:
karın çamurlaştırarak kabarttığı toprakta siz önce bi yürüyünde sonra traktörüacımasızca eleştirin. karların erimeye başladığı şu dönemlerde ne tavından bahsedildiğini anlayamadım.
ben de şaşırdım bu toprağa tavında dediklerinde