TRAKTÖRLERDE RENK SEÇENEĞİ OLAMAZ MI?

Arkadaşlar traktörler hariç otobüs,kamyon,otomobil bilumum motorlu taşıtlarda hatta uçaklarda renk seçme şansı var neden traktörlerde olmasın traktörüm A marka olsun ama rengini ben seçsem daha iyi olur diye düşünüyorum

Ynt: TRAKTÖRLERDE RENK SEÇENEĞİ OLAMAZ MI?

Alışılagelmiş kafada yer etmiş renkler var..Mavi dendimi New holland geliyor aklıma.Kırmızı Massey,Same,Yeşil Johndeere,Deutz,Sarı Class...Kalıplanmış markayla özleşmiş renkler bence pek güzel olmaz gibi...

murat_saribas link=topic=53379.msg556688#msg556688 date=1331071013' Alıntı:
artık kaliteli kaplama ile hem traktörün orjinal boyası korunur hem istediğiniz renk ve desen oluşturulur

o kaplamaları yapacak kişiyi ve kaliteli kaplamayı seçecek bilgiye sahip degiliz

demir45 link=topic=53379.msg556606#msg556606 date=1331064898' Alıntı:
Alışılagelmiş kafada yer etmiş renkler var..Mavi dendimi New holland geliyor aklıma.Kırmızı Massey,Same,Yeşil Johndeere,Deutz,Sarı Class...Kalıplanmış markayla özleşmiş renkler bence pek güzel olmaz gibi...
Arkadaşlar aranızda hayatında sarı Claas gören var mı :D

TRAKTÖR İŞ MAKİNASI KATEGORİSİNDE, DOZER DE VB. RENK SEÇENEĞİ YOK. TRAKTÖRDE RENK SEÇENEĞİ OLABİLİR AMA BÜGÜNE KADAR ÖYLE BİŞEY GÖRMEDİĞİMİZDEN MİDİR DÜŞÜNEMİYORUM BİLE, AMA BENCE DE TRAKTÖRÜN MARKASI VE RENGİ BÜTÜN OLUŞTURYOR. ALIRKEN RENGİ DE HESABA KOYARAK ALMAK TARAFTARIYIM. MİSAL BUGÜN TÜRK TRAKTÖR ALCAK OLSAM CASE ALICAM RENGİ İÇİN :)

valtrada bol seçenek var sanırım. kırmızı, sarı, siyah vs...
aslında olmayacak şeyde değil.
arkadaşlar markaların renklerle bütünleştiğini söylemişler. evet haklılar ama zamanla alışılıyor. mesela new holland eskiden mavimiydi? ilk mavi traktörleri çıkardıklarında millet yadırgamıştı ama şimdi herkes alıştı hatta benimsedi. mavi denilince akla ilk new holland geliyor.