hattat neden bu kadar ucuz!!! kullanıcıları bir baksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: hattat neden bu kadar ucuz!!! kullanıcıları bir baksın

XxXEsinti66 link=topic=53472.msg558537#msg558537 date=1331314438' Alıntı:
şimdi demeyim dedim dedirtirdin valtra sizin mersinde 1 litre yakarsa nh 2 litre yakar bunu unutma . çok yaksa biz kullanmayız .nh tl 100 a aldı adam 1 sezon kullandı kullanmadı geri sattı yakıtından . ama valtra alanlar vallahi verse bidaha alacak yani
ona lafım yok burdada bir kişi tl100a yı verip a95 aldı. ama bizimkisi t5060 tl100a değil. 1 litre yakacağınıda hiç sanmam. sen piyasaya bak kim hakim se o kazanır. gersi hikaye.

kardeş sen mf yi satıpta hattat alısan ınan çok pişman olursun burda yenı aldı dayım hatta ondada mf 266g vardı şimdi aşırı pişman oldu keske almasaydım dıyor bence hattata yanaşma mf yi çok ararsın bendne demesı ama valtralar içinde çok yakıyor diyolar ama hattatı boş ver başka markaya bak derim

hattat a 60 kullanıcısı olarak gayet memnunum...tavsıye ederım...yenı compakt a65 almayı duşunuyorum nasıpse bahara... bıze gore 65.70 bg tek ceker yetıyor ...buyuk motor olarak net bişi dıyemem...ama hattat ıyı ıyıye ıyı....bızzat kullanıcısı olarak....ha bende dıger markalardan 4 tane daha trktor var onlara gore ıyı....

ali_durmuş link=topic=53472.msg559186#msg559186 date=1331389847' Alıntı:
ona lafım yok burdada bir kişi tl100a yı verip a95 aldı. ama bizimkisi t5060 tl100a değil. 1 litre yakacağınıda hiç sanmam. sen piyasaya bak kim hakim se o kazanır. gersi hikaye.

şimdi sen piyasa diyorsun ama ben şimdi nh piyasada çok satıyor ama mazotuda içiyor gidip te onu almam mazot zaten 4.50 geliyor

keykubat link=topic=53472.msg562669#msg562669 date=1331717593' Alıntı:
hattat ucuz değil diğerleri pahalı.

katılıyorum bu arkdaşa...konu fiyat düşüklüğü idi ve cevabı alındığını düşünuyorum son yorum da benden olsun...forumumuz için başka araştırmalar ve paylaşımlar yapmak dileğiyle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...