hattat neden bu kadar ucuz!!! kullanıcıları bir baksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arkadaşlar hattat kullanmadım ama çok heybetli bir motora benziyor.Piyasasına baktığımda 0 km normalinde altında fiyatı.Valtra düşünüyorum ama birde hattat bakmadan geçmek olmaz dedim kullanıcılarından bir öneri bekleyorum.

Ynt: hattat neden bu kadar ucuz!!! kullanıcıları bir baksın

Açıkçası ben önermem.. Valtra al kararından asla vazgeçme. Hattat 110(102 Hp) onu rezil etmeyen makina kalmadı Tümosan 83 hp massey 86 hp onun çekemediğini çektiler. Tasarımı Boyası kısacası görünümü çok güzel. Ama dediğim gibi o kadar yürekli makinalar değil.

• Beğen
Tepkiler: sürücü

Dqn link=topic=53472.msg557884#msg557884 date=1331230762' Alıntı:
Açıkçası ben önermem.. Valtra al kararından asla vazgeçme. Hattat 110(102 Hp) onu rezil etmeyen makina kalmadı Tümosan 83 hp massey 86 hp onun çekemediğini çektiler. Tasarımı Boyası kısacası görünümü çok güzel. Ama dediğim gibi o kadar yürekli makinalar değil.
vay muhammet döktümüşsün

Tasarım olarak gerçekten mükemmel hattat Kabini çok iyi motor olarakta perkins var üzerinde Valtra da çok yakıyo diye duydum ve 85 liği 72 000 tl acaba değecek bir traktör müdür bilmiyorum.Ben massey ferguson 288g 4 wd kullanıcısıyım. Memunum ama valtralaraçok özeniyorum ama yakıttan ötürü yanına yaklaşamıyorum___ Paylaşımınız için saolun.

valla ustam piayasaya yavaş yavaş ayak uyduracak. muhammed demiş 83 hp tümo karşılaştırdılar 83 hp tümo burda 4 lü 14 çekiyor hatta 90-80 -- 8195 de aynı pulluk kullanıyor 4 lü 14 . o 86 hp massey fergusonda 4 lü 14 no pulluk kullanıyor. hattat a110 maxi ünlü 5 li 14 no tamotomatik pulluk kullanıyor. yani bunlar piyasaya girmek için öyle fiyattalar.

s@rk@n link=topic=53472.msg557891#msg557891 date=1331231338' Alıntı:
Tasarım olarak gerçekten mükemmel hattat Kabini çok iyi motor olarakta perkins var üzerinde Valtra da çok yakıyo diye duydum ve 85 liği 72 000 tl acaba değecek bir traktör müdür bilmiyorum.Ben massey ferguson 288g 4 wd kullanıcısıyım. Memunum ama valtralaraçok özeniyorum ama yakıttan ötürü yanına yaklaşamıyorum___ Paylaşımınız için saolun.

sen hiç korkma kardeşim senin 288 kadar yakar hatta ondan daha az yakar ondanda çok çok çeker a85 . bence deger o fiyata ben al derim nerelisin hemşerim

hattat ın hiç bir ' ' mükemmel ' ' yanı yok fotoğrflrına bakıp aldanmayın fuarda inceledim çok kalitesiz fiyatının ucuzluğuda bundan kaynaklı her tarafı kırılacak gibi duruyor

XxXEsinti66 link=topic=53472.msg557897#msg557897 date=1331231574' Alıntı:
sen hiç korkma kardeşim senin 288 kadar yakar hatta ondan daha az yakar ondanda çok çok çeker a85 . bence deger o fiyata ben al derim nerelisin hemşerim
nasıl olacakmış fatih o ? adamlar 85hplik traktörü 110 hp gibi yapmışlar. tamam çeker çekmem demez ama yakmamda demez. geçen hatat valtra bayisine gittim bakıma gelen traktör vardı. şöyle baktım 100 le 110 hp arası sandım bu kaçlık dedim adama adam 85lik dedi buna mazot dayanmaz dedim bişey diyemedi.

ali_durmuş link=topic=53472.msg557906#msg557906 date=1331231941' Alıntı:
nasıl olacakmış fatih o ? adamlar 85hplik traktörü 110 hp gibi yapmışlar. tamam çeker çekmem demez ama yakmamda demez. geçen hatat valtra bayisine gittim bakıma gelen traktör vardı. şöyle baktım 100 le 110 hp arası sandım bu kaçlık dedim adama adam 85lik dedi buna mazot dayanmaz dedim bişey diyemedi.

abi burda var valla 5 li 13 no pullukla firezde 1.3 L - 1.5 L arası yakıyor pancar yerinde çekmiyor 4 lü 14 no kullanıyorlar . yozgat topragı

XxXEsinti66 link=topic=53472.msg557909#msg557909 date=1331232067' Alıntı:
abi burda var valla 5 li 13 no pullukla firezde 1.3 L - 1.5 L arası yakıyor pancar yerinde çekmiyor 4 lü 14 no kullanıyorlar . yozgat topragı
ben kullanmadım hiç valtra ama yakar ondan eminim. çünkü çok ağır makina. egsozu bizim t5060 dan büyük. :D

ali_durmuş link=topic=53472.msg557911#msg557911 date=1331232184' Alıntı:
ben kullanmadım hiç valtra ama yakar ondan eminim. çünkü çok ağır makina. egsozu bizim t5060 dan büyük. :D

şimdi egsoza bakarsak burdaki amcamın 6470 içer bizim sobanın borosundan buyuk ama oda işine göre hiç yakmıyor . yakar yakmaz degil ama 2.0 L gibi bi degerlerdede yakmaz .

XxXEsinti66 link=topic=53472.msg557916#msg557916 date=1331232394' Alıntı:
şimdi egsoza bakarsak burdaki amcamın 6470 içer bizim sobanın borosundan buyuk ama oda işine göre hiç yakmıyor . yakar yakmaz degil ama 2.0 L gibi bi degerlerdede yakmaz .
çekmez demiyorum ama yakar bi makinayı egzosundan anlarsın. sağlam makina ama yakar.
bizim burda çok yakar valtranın a serileri.

ali_durmuş link=topic=53472.msg557922#msg557922 date=1331232644' Alıntı:
çekmez demiyorum ama yakar bi makinayı egzosundan anlarsın. sağlam makina ama yakar.
bizim burda çok yakar valtranın a serileri.

şimdi demeyim dedim dedirtirdin valtra sizin mersinde 1 litre yakarsa nh 2 litre yakar bunu unutma . çok yaksa biz kullanmayız .nh tl 100 a aldı adam 1 sezon kullandı kullanmadı geri sattı yakıtından . ama valtra alanlar vallahi verse bidaha alacak yani

Kalitesi 2. sınıf arkadaşım. Bizzat geçen sene Cihan bilederimle biz denedik. Çifçekere geçme tarzı düğmeler var yan tarafında bir bastık basış o basış içinde kaldı. Onun gibi ufacık şeyler böyleyse diğerlerini bilemem. Ayrıca valtra hattat servisi benim çok yakınım. Valtranın yerlilerini ve hatattı alma diyor. Nedenini sorduğumda da kullanılan malzeme ve döküm kalitesi yaramaz dedi.

arkadaşım bende hattat kullanıyorum sana şunu söyleyim en iyi hattatın a............ anladın sen onu.çekiş desen süper yakıt az ama gel gelelim basit arızaları var ama işinden alıkoyuyo piyasa tutmuyo bilinmiyo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...