Sizce bu araç alınırmı .....?

Ynt: Sizce bu araç alınırmı .....?

mustafagursacli link=topic=53478.msg557960#msg557960 date=1331235943' Alıntı:
22 yılıllık araca bende binmek istemem ancak ... traktöre borç çok ... ekoomik bir araç lazım
ekonomik her yönüyle samaralara bi bak istersen atik çoook hızlı sağlam köy için vede parça ücretleri çok komik 93 modelini kullanıyorum memnunum kendini toplayana kadar seni üzmez

sami ÖZKAN link=topic=53478.msg557963#msg557963 date=1331236490' Alıntı:
ekonomik her yönüyle samaralara bi bak istersen atik çoook hızlı sağlam köy için vede parça ücretleri çok komik 93 modelini kullanıyorum memnunum kendini toplayana kadar seni üzmez
ben köyde değil kentte bineceğim abi... lada bana uymaz köyde olsa olurdu... eyvallah ;

bu arabayla köyde gezmeyi dşünüyorsan hiç gerek yok arkadaşım git bi dogan al vursan kırsan 100 lirya toplarsın kırıgını
ha sıfır lancer alcam dersen tm derim güzel arabadır al..

o araba otomatik vitesli ve arızası sorunları çok olur parçasıda çok pahalıdır türk malı araca göre... sigara parasına traktör aldım diyordunuz ama dikkat edin o borç size sigarayı başlatmasın devamında kendini alkolede başlarsın ;)

_Şimdi öncelikle Doğan Slx önren arkadaşlara teşekkür ederim ...hep dua ederim Allaha yaradan rabbim karşıma temzi kuş serisi çıkarmasın diye ... bezdirdiler...
_brodway için teşekkür ederim Alaaddin abi evde bir tane var çok narin ...
_ben gene toyotaya bakayım o zaman

Sevgili Ahmet yakıştırdığın araba içinde sana ayrıca teşekkür ederim plaka sana yakışır .. Avensis bir başka Allah isteyen herkese nasp etsin ;

anlaşılan bu araba yaramaz.....

keykubat link=topic=53478.msg558001#msg558001 date=1331238578' Alıntı:
yaw musfata altında otomobilden konforlu traktör var bin ona işte .
bu sene kışın onu köye gçtürmekle yaptım ya zaten hatayı 50 km çnkırı 1 saatte atardı beni n,ye götürdüysem akıl işte ...