HAYDİ ARKADAŞLAR KAMPANYAYA VARMISINIZ KÖYLÜ KARDEŞ TEKRAR GELSİN

bu kadar zaman içinde köylü kardeşin foruma neler katığını zamanını ne kadar harcadığının farkındamısınız onu öyle yalnızmı bırakacağiz tekrar foruma değerli katkılarını bekliyoruz haydi hep birlikte ona sevildiğini gösterelim yalnız olmadığını gösterlim

Ynt: HAYDİ ARKADAŞLAR KAMPANYAYA VARMISINIZ KÖYLÜ KARDEŞ TEKRAR GELSİN

Şimdi o konuyu açan üye ne zaman üye olmuş kaç iletisi var ?

Madem çok konu açılıyor işlevi gidince topik konusuna aktarımı yapılır sorun kalmaz ....

50 tane konu olsun gülük ilginizi çeken 10 konuyu okuyun ......

bazen istimarı çıksada yazın bu sşetede hiç paylaşım olmuyor ona ne diyeceğiz?

Köylü abi boşa alınıyor boşa küsüyor burası forum trakkulup daimi bende gelip geçiyim ağır abi de.... sende.... inşallah konuyu açanın ileti sayısını düşünür ve geri döner

köylü nickli kardeş kim ne dedi ne oldu tam olarak tam bilmiyiorum ancak bu yazıları okuyosan şunu bilmeni isterim ki senin yokluğun benim açımdan bu sitede bir eksiklik olur bu sitedeki arkadaşların herbiri ayrı bir renk katmakta ve sen de bu sitenin en önemli renklerinden birisin ve site yönetiminede ayrıca çağrıda bulunuyorum ltfen razı edelim ve aramıza katılımını sağlayalım

kobra47 link=topic=53507.msg558457#msg558457 date=1331309213' Alıntı:
bu kadar zaman içinde köylü kardeşin foruma neler katığını zamanını ne kadar harcadığının farkındamısınız onu öyle yalnızmı bırakacağiz tekrar foruma değerli katkılarını bekliyoruz haydi hep birlikte ona sevildiğini gösterelim yalnız olmadığını gösterlim
Neden küstü ki ??

kobra47 link=topic=53507.msg558457#msg558457 date=1331309213' Alıntı:
:S

hellboy-07 link=topic=53507.msg558665#msg558665 date=1331319778' Alıntı:
bu aralar pek giremiyorum ali ne oldu anlamadımben :S
artık konu açmayacagım ve yorum yapmayacagım.ara sıra pasif bir izleyici olarak takip edecegim hakkınızı helal edin.kırmışsam üzmüşsem af edin.
böyle bir kararı almamdaki sebep arkadaşların açılan konulardan rahatsız olması.yorumlarımın veya konuların formda konu kirliliği yarattıgı kanati.
artık meydan sizlerin
elvada arkadaşlar...Haber sitelerinden alıp paylaştığınız konulardan dolayı sitede çok şikayet var.İstemiyor üyeler bu tarz konuları.Sizden ricamız sadece tarımla alakalı haberleri Tarım başlığı altındaki Haberler ve Desteklemeler bölümünde paylaşırsanız memnun oluruz. denmiş bu yüzden birdaha girmiyecekmiş.
köylü abimiz bu şekilde dedi.

yanlış yaptı köylü kardeşimiz sırf onların inadına yararlı paylaşımlarına devam etcekti bende uzuldum gerçekten yararlı bilgiler paylaşıyordu ben hiç görmedim boş konu paylaştıgını

ali_durmuş link=topic=53507.msg558668#msg558668 date=1331320249' Alıntı:
artık konu açmayacagım ve yorum yapmayacagım.ara sıra pasif bir izleyici olarak takip edecegim hakkınızı helal edin.kırmışsam üzmüşsem af edin.
böyle bir kararı almamdaki sebep arkadaşların açılan konulardan rahatsız olması.yorumlarımın veya konuların formda konu kirliliği yarattıgı kanati.
artık meydan sizlerin
elvada arkadaşlar...Haber sitelerinden alıp paylaştığınız konulardan dolayı sitede çok şikayet var.İstemiyor üyeler bu tarz konuları.Sizden ricamız sadece tarımla alakalı haberleri Tarım başlığı altındaki Haberler ve Desteklemeler bölümünde paylaşırsanız memnun oluruz. denmiş bu yüzden birdaha girmiyecekmiş.
köylü abimiz bu şekilde dedi. ve sebebide
way bee :(

Köylü arkadaşımız *098*- bir numaraya oynayan (verdiği bilgilerden ve paylaşımlarından dolayı) arkadaşlarımızdan biriydi.Çoğumuz tarımın içindeyiz birbirimizi iğneleyici ve üzücü cevaplar yazmamaya çalışalım lütfen. Arkadaşımızda en yakın zamanda yorumlarıyla geri döner inşallah. :D