Yeni Erkuntlardan Birkaç Fotoğraf Daha...

Ynt: Yeni Erkuntlardan Birkaç Fotoğraf Daha...

akcaorenli link=topic=53569.msg559365#msg559365 date=1331412058' Alıntı:
sana yakısır bı tane 90lık tarlayı cogalttn artık 240 ı fazla yorma gocayı :D
YORGUN SAVAŞÇI yazdırsammı acaba kaportaya ;D ayrıca abi alacaz zaten az kaldı bitanede bahçeye lazım bu girmiyo dallar çiziyor çamurlukları bahçeyede bi tane Yağmur marka düşünüyoruz.

fettah bey al bi haşmet 110 tak onlu pulluğu her kes tarlaya giderken sen tarladan gelirsin fena mı işte 240 ıda ara motoru olarak kullanırsın .

90 lığını bügün Keşan da gördüm ve biraz inceleme fırsatım oldu. Gerçekten de hoşuma gitti,özellikle de şanzumanı Zf olarak çok güzel,yapı olarak da kuvvetli duruyor. ok-*-s

çarşamba perşembe günü erkunt Tekirdağda sergilendi görmek Keşan a mıydı arkadaş . İşler başladığında bana o gördüğün makinayı kullanmak nasip olacak işallah .

FEHİM link=topic=53569.msg559666#msg559666 date=1331447174' Alıntı:
çarşamba perşembe günü erkunt Tekirdağda sergilendi görmek Keşan a mıydı arkadaş . İşler başladığında bana o gördüğün makinayı kullanmak nasip olacak işallah .

Ekrem usta dan bana gelen mesajda 90 lık olan Kıymet in salı günü Hayrabolu da,Çarşamba günü Muratlı da,Cumartesi günü de Keşan da sergileneceği yazıyordu.Bana en yakın yer Keşan olduğu için oraya gittim. Aslında Pazartesi günü de Malkara ya gelecek,ilçe pazarlarını takip ediyorlar. İşler başlayana kadar almayı düşünüyorsun demikki, şimdiden hayırlı olsun,gerçekten güzel makina... Ben de düşünüyorum ama bir aksilik olmaz da kısmet olursa harman sonunu beklemem gerekiyor,kredi kullanmak istemiyorum. Bu güne kadar Koç un steyr i getirmesini bekledim ama hala bir ses soluk yok. Bu makinaya da steyrin yerlisi olarak bakıyorum zaten. :)

Ali SARAÇ link=topic=53569.msg559691#msg559691 date=1331455226' Alıntı:
bu yeni erkuntlara talep çokmu$ fiyatları biraz yukarı çekecekler gibi sanırım ..

Fiyatları yukarı çekerseler talep azalır diye düşünüyorum. O zaman adam haklı olarak gidip aynı sınıfta bir İthal traktörle ilgilenmeye başlar. :)

Ahmet745 link=topic=53569.msg559695#msg559695 date=1331455661' Alıntı:
bu serilerde erkuntu takdir ettim hakikaten çok güzel traktörler yapmış helal olsun..
Aynen abi çok iyi traktör yapmış adamlar
Ertuğ Aslan link=topic=53569.msg559698#msg559698 date=1331456110' Alıntı:
evet salı günü hayraboluya geldi salı günü buranın pazarı olduğu için bütün köylü burda ondan salıya denk getirmişler baya ilgi çekti burdada
Burayada gelecekler bakalım hayırlısıyla