Yeni Erkuntlardan Birkaç Fotoğraf Daha...

Ynt: Yeni Erkuntlardan Birkaç Fotoğraf Daha...

Dqn link=topic=53569.msg559794#msg559794 date=1331463379' Alıntı:
Güzel fotoğraflar Haşmet çok heybetli arkası filan avrupa traktörler gibi bir sürü piston hortum hava hortumları :D
Ben ilk olarak eski dodge kamyonlara benzettim şantiye tipi as 950lere ;D

erkunt yaptı yapacağını yine gerçekten yeni modeller çok güzel özelliklere sahip...Para olsada yenilerden alabilsek...Vatana millete hayırlı olmasını diliyorum....Paylaşan arkadaşın da ellerine sağlık.... iç-*-*

Alıntı yapılan: FEHİM - Bugün, 08:26:14
çarşamba perşembe günü erkunt Tekirdağda sergilendi görmek Keşan a mıydı arkadaş . İşler başladığında bana o gördüğün makinayı kullanmak nasip olacak işallah .

Ekrem usta dan bana gelen mesajda 90 lık olan Kıymet in salı günü Hayrabolu da,Çarşamba günü Muratlı da,Cumartesi günü de Keşan da sergileneceği yazıyordu.Bana en yakın yer Keşan olduğu için oraya gittim. Aslında Pazartesi günü de Malkara ya gelecek,ilçe pazarlarını takip ediyorlar. İşler başlayana kadar almayı düşünüyorsun demikki, şimdiden hayırlı olsun,gerçekten güzel makina... Ben de düşünüyorum ama bir aksilik olmaz da kısmet olursa harman sonunu beklemem gerekiyor,kredi kullanmak istemiyorum. Bu güne kadar Koç un steyr i getirmesini bekledim ama hala bir ses soluk yok. Bu makinaya da steyrin yerlisi olarak bakıyorum zaten.

Benim traktör almaya hiç niyetim yok çünkü benim elimin altında iki traktör zaten var ikinciside bende o traktörü isteyecek tarla yok .erkunt un 90 lığını alan yanında yardımcı işler için bence 2. traktöre de ihtiyacı olacaktır.

Dqn link=topic=53569.msg559794#msg559794 date=1331463379' Alıntı:
Güzel fotoğraflar Haşmet çok heybetli arkası filan avrupa traktörler gibi bir sürü piston hortum hava hortumları :D

aynen öyle o kadar sistem varki arkasında ama onları bağlayacak modern ekipmanda lazım