FARMİNG SİMULATÖR 2011 OYUNUN MÜZİGİ

S.A ARKADAŞLAR BU OYUNU BEN İNTERNETTEN İNDİRDİM ACABA BU OYUNUN MÜZİGİNİ NASIL KAPATABİLİRİM.... AMA OYUNUN İÇİNDEKİ EKİPMAN SESLERİ KAPANMAYACAK... ŞİMDİDEN YARDIMCI OLAN BÜTÜN ARKADAŞLARA TŞK LER anlş-*s

arkadaşlar bide bu oyunu acarkan KOLAY damı NORMAL demi yoksa ZORDA mı açayım....

sol yukarıdaki komutlarda gelmiyor....bunun için ne yapmalıyım...

herkese tşk ler soh-*-s

Ynt: FARMİNG SİMULATÖR 2011 OYUNUN MÜZİGİ

zaten oyuna girdiğinde müzik sesi olmaması gerek sadece başlama kısmında o müzik çalar sonra starta basınca biter. eğer varsa oyunu sil tekrar kur yine düzelmezse sorun oyunun orijinal olmamasından kaynaklanır.
oyunun kolay olursa başta sana verdiği para çok olur ve sattığın mahsul çok para eder. zor da ise başlangıçta az paran olur ve mahsuller az para eder.
sol ekranda komutların olmama sebebi oyunun orijinal olmamasından bazende bazı modların farklı diller için yapılması ve senin oyun ingilizce ise dil sorunu yaşamasından kaynaklanır. o modu bulup silmen gerekir bu da epey zaman alır.
kolay gelsin

sag ol halen oyuna girdigim zaman müzük çıkıyor. buna çare bulamadım beki orjinal farming simulatör 2011 cd sini nerden ve nasıl temin edebilirim....komutlarda çıkmıyor zaten sinirim filan bozuldu....
yardımın için teşekkürler....

foruma hoşgeldin köylüm :)

oyunu indirmek için nette birsürü sütede birsürü linkler var, google amcadan rahatlıkla bulabilirsin ;)

o ses meselesine gelince;
oyuna girip oynamaya basladıgında mı müzik geliyor, ne calıyor orda? :S :D

oyunu yeniden yükle olması lazım, daha olmadı oyunun orjinalinden bir hata vardır :)
hiç yapamadın oyunun dosyaları içinden silersn değiştirirsn istedigin herseyi :)

ls2008 e yama yapanlar bilr kodlarını filan baya çözmüştüm o senelerde :D
09u ve 11i de o sekilde kurcalıyabilirsn kodlarını :D

önceden lizarda bizim kamyonun(man 520) sesini koymustum, fendt 716 ya da fıat 70 56 nın ;D ;D

hoşbulduk

oyunun kendi orjinal müzigi calıyor :(
yeniden yükledim simdim tekrar tekrar yükledim ama nafile yinede o müzük çıkıyor :S
ama oyunun kendi dosyasının içinde sesi dinledim ama yok bulamadım .... :S
yinede sag ol yardımcı oldugun için...:) anlş-*s