ömrümü yedin new holland

bugün hava iyi toprak tavlandı diye çift sürmeye gittim attım pulluğu ilk köşeye geldim geri ileri yaptım motor zorladı tek çekere aldım yürüdüm önler kitlemiş durdum 4*4 aldım yok yürümüyor servisi aradım telefonları kapalı beylerin tarlada bıraktım geldim müşteri hizmetlerini aradım servis yönlendirecez dediler bekliyoruz.(2011 td 95 intercoler [8 ay garantisi var daha)

Ynt: ömrümü yedin new holland

geçmiş olsun abi. usta telefonun kapatırmı bu nasıl iş yaw. benimde başıma pazar günü bi iş geldi yanıma gelmedi. ama telini açıp gerekneleri söyledi. bende kullandım td95d böyle bir sorunla karşılaşmadım. arkayı dağıttı ona lafım yok ama böyle bir olayla hiç karşılaşmadım. 2010 td95d idi

ali_durmuş link=topic=53596.msg559969#msg559969 date=1331477772' Alıntı:
geçmiş olsun abi. usta telefonun kapatırmı bu nasıl iş yaw. benimde başıma pazar günü bi iş geldi yanıma gelmedi. ama telini açıp gerekneleri söyledi. bende kullandım td95d böyle bir sorunla karşılaşmadım. arkayı dağıttı ona lafım yok ama böyle bir olayla hiç karşılaşmadım. 2010 td95d idi
Arkayı nasıl dağıttın lan ? çok mu kamyon biçer çektin yoksa ? :D ne kadar masraf açtı ? ;D

Emin01 link=topic=53596.msg560002#msg560002 date=1331480918' Alıntı:
Arkayı nasıl dağıttın lan ? çok mu kamyon biçer çektin yoksa ? :D ne kadar masraf açtı ? ;D
arkasında 4 lü dönerli pulluk vard.ı tarlada çamurdu makina zorladı birde pulluğun yol konumu tarla konumu ayarı vardı. tarla konumunda yolda gidince kötü oldu.:D fazla masraf olmadı 100lira ie kurtarmıştık. traktörde yeni olunca bayi fazla bişey istemedi. :D

öncelikle geçmiş olsun ,pazar olaması bir mazeret değildir ..bizim mf leri sevis gece tarlaya gelip bakıyordu .servis tatil matil bakmak zorunda
tabii nh nin servis anlayışı farklı olabilir