ARAÇLARDA OTOMATİK ZİNCİR !!!!!

Ynt: ARAÇLARDA OTOMATİK ZİNCİR !!!!!

yok ülkemizde satışlara başladılar bile gecen bizim köye tanıtıma getirmişler abim anlatıyordu otomadik iniyor felan die bunları getirmişler işte her araca takılabiliyormuş

ben bunu eskişehir otogarında travego otobüste görmüştüm netten arayıp buldum yollarda gezen çoğu otobüslerde var ama fark edilmiyor..

anayurtlu 3105d link=topic=53636.msg561013#msg561013 date=1331565068' Alıntı:
usta 50cm karda hiçbişey yürümez zaten muhalefet olmaya gerek yok :)
güzel paylaşım

muhalefet olan yoktur.
nasıl 50 cm karda hiç bir şey yürümezmiş biz o zaman sivasın köyünde ilçeye nasıl gidiyoz yürümezdise bilmeden konuşuyon

şerefli1 link=topic=53636.msg561021#msg561021 date=1331565527' Alıntı:
muhalefet olan yoktur.
nasıl 50 cm karda hiç bir şey yürümezmiş biz o zaman sivasın köyünde ilçeye nasıl gidiyoz yürümezdise bilmeden konuşuyon
50 cmde yolları hiç açmadan hangi araba gidiyor acaba ben de merak ettim

Çağrı link=topic=53636.msg561018#msg561018 date=1331565226' Alıntı:
İlginç bir icat olmuş denemek lazım peşin hüküm verip de işe yaramaz demeyin hemen :)

zaten ben işe yaramaz filan demedim sadece karın çok olduğu yerlerde orjinal zincir gibi olmaz dedim isteyen de zaten gider istediğini alır
ben kendi fikrimi söyledim bizim oralarda çok kar yağdı zaman heme kar savutma makinası arkasında tuz kamyonu gelmiyo malesef bazen bir ay yollar kapalı kalıyo ve şu an 20 gündür köyün yolları kapalı çif çeker traktörle dahi gidemiyo bende bizim oraları göz önünde bulundurarak yorum yaptım istanbulu değil kar yağarasa istanbula taşınmıyoz şartlar ağır

bakın bu sistem ticari araçlar kamyonlar otobüsler çekiciler için tasarlanmış birşey zaten bu araçlarda 50cm karda gitmiyorlar genelde zemin buz oluyor bu yüzden bu kadar birbirinizle tartışma yaratmaya gerek yok...diz boyu karda 5km hiç durmadan gittim ben hemde normal 4mevsim lastikle önemli olan aracı sürebilmek ve yolu bilmek !!!!!!!!
jip karda yol açtı be...

ISSIZADAM link=topic=53636.msg561026#msg561026 date=1331565820' Alıntı:
bakın bu sistem ticari araçlar kamyonlar otobüsler çekiciler için tasarlanmış birşey zaten bu araçlarda 50cm karda gitmiyorlar genelde zemin buz oluyor bu yüzden bu kadar birbirinizle tartışma yaratmaya gerek yok...diz boyu karda 5km hiç durmadan gittim ben hemde normal 4mevsim lastikle önemli olan aracı sürebilmek ve yolu bilmek !!!!!!!!
jip karda yol açtı be...

ellerine sağlık kardeşim sağolasın

arkadaşlar umarım izlemişlerdir meraklarını gidermek için noo*-*- noo*-*-
bilip bilmeden yorum yapmayın her şeyi siz iyi bileceksiniz diye bir şey yok hayat tecrübe ile öğrenilir