BİCERDÖVERDEN ANLAYANLAR KONUYA Bİ EL ATSIN

Arkadaşlar inş. 2el bicerdöver alıcaz 2 marka arasında kaldık yardımcı olursanız her konuda sevinirim bilgilerinizi paylşırsanız LAVERDA VE CLAAS 2 MARKAYI KIYASLARMISINIZ CLAAS medion 310 ve 340 levarda 225 rev yada 21.50 4 makine icinde görüşleriniz ne ??

Ynt: BİCERDÖVERDEN ANLAYANLAR KONUYA Bİ EL ATSIN

pek anlamam ama bu sne laverda 21.50 geldi güzel makina. hızıda oldukça iyi. içide güzel. ve biz çok yerden biçtirdik fln hiç bi sorunla karşılaşmadık bu sene.
önceki senede aynı makina vardı ama boyna bozuluyordu :S
diğerleri hakkında bişey diyemeyeceğim.

Kısacası MEDION 310. 310 ve 340 kullanıcısı olarak söylüyorum. Bir defa yakıt için MEDION öncelikli olarak seçilmesi gereken bir makina. İkinci el 310 bulabilme şansınız var. 340 biraz zor bulunur. Yüksek kapasiteli bir makina.

Claas Medion 310 kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ederim. Makinamın sağlamlığı,yakıtı, hasat performansı, 3D elekler sayesinde engebeli arazilerdeki tane kayıp miktarları, bayırlara çıkış yeteneği, üzerinde kullanılan malzeme kalitesi, servisi, yedek parçacısından son derece memnunum.Temiz bir Medion 310 bulursan kesinlikle kaçırma derim... Laverda ' nında güzel bir makine olduğunu düşünüyorum. Rev 225 ' de kapasitesi yüksek bir makina ama Claas bir başkadır. Bunu kullandıkça anlıyorsun...

Sizlere, Dünya’da gelişmiş ülkelerde Avrupa Ülkeleri, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada’da yaygın bir şekilde kullanılan ancak Türkiye’de fazlaca bilinmeyen, radyatör soğutmalı tüm* motorlarda; soğutma, anılan motorların emiş yapması nedeniyle de ön panel ve radyatör kirlenmesine ve hava akımını zorlaştırmasına neden olan problemlere karşı kesin çözüm olan CLEANFIX’i tanıtmak istemekteyiz.

Artık kirlenen, tıkanan radyatör ve veya paneli için hava tutma, su sıkma, bunu yaparken işi paydos etme, mola verme dönemi bitmiştir. Yeni dönem, CLEANFIX dönemidir.

GARANTİLİ ÖZELLİKLERİ

• Motor hararetine son,
• Radyatör peteklerinin tıkanmasına son,
• Araç radyatör panelini kaplayan her türlü pislik ve iş ortamından doğan kirlenmeye son

NE KARINIZ OLACAK

• Yakıtta %4 – 7 tasarruf
• Motorun çalıştığı ortamdan doğacak; radyatör ve panelinde meydana gelecek kirlenmeleri temizlemek için harcanacak işgücünden ve motor durdurarak harcanacak kapasite israfından tasarruf,

Biz size bir “ALO” kadar yakınız.
(312) 419 1956

*** DEVİR VERİMLİLİK ve SÜREKLİLİK DEVRİ ***
Saygılarımızla,

S. Kahraman CANTOSUN Hikmet BÜKER (Ziraat Yüksek Mühendisi)

kullnacaınız bölgeyi bilmiyorum ama bilindiği gibi biçer döverde yedek parça çok önemli.aradıgını bulman ve takman tamiri vs bunlar çok önemli.bu yüzden NEWHOLLAND daha avantajlı.
70 modelinin bile parçası heryerde var.
köylümüz leverdag aldı bir anasından emdği süt burnundan geldi.kayış koptu satılan yeri bul.servisi bul alması gelmesi
vs bende bu işi yaptım.tarlada çok yattık..para kazanma zamanı ...