((KONYA TARIM FUARI NEWHOLLAND)) (2012)

24.11.2009
11,105
765
Ankara

ARKADAŞLAR FUAR ÇOK KALABALIKTI BİZİM KÖYLÜLERLE BİRLİKTE GEZDİK TOZDUK EĞLENDİK :)

di-AA7Y.jpg

di-6P6P.jpg

di-IIN4.jpg

di-4ZDO.jpg

di-4R5T.jpg

di-6LGY.jpg

di-DE8JX9X8.jpg

di-PEU1.jpg

di-T396.jpg

di-S0U1.jpg

di-ZC3W.jpg

di-2FI4.jpg

di-BTDL.jpg

di-J6EO.jpg

di-4JOG.jpg

di-5J3G.jpg

di-FXU1.jpg

di-N8IU.jpg

di-KYKX.jpg

di-O3YA.jpg

Ynt: ((KONYA TARIM FUARI NEWHOLLAND)) (2012)

Güzel paylaşım. Ama yeni TD ' lerden pek umutlu değilim. Aynı tas aynı hamam. Bir tek gözle görülür motor farkı var. Tümosan ve Erkunt ' un yeni modellerini gerçekten inceleyen ve araştıran çiftçiler tercih eder diye düşünüyorum. NH anca değişik bir donanım paketli TD serisi sunarsa o zaman arayı kapatır...

Bu TD100 ve 110 da görünüş olarak bi değişiklik yok gibi aynı tas aynı hamam inş doğru düzgün çiftçinin isteklerini anlayıpta yeni bi seri yaparlar yada TD leri baştan değiştirirler ümidindeyimde KOÇ bunu yapar mı bilmem :S inş yıllarca UZEL in MF ile uyguladığı taktiği denemezler slk-*-s

Volkana ve Erkana katılıyorum. Aynen dediğiniz gibi. Yaşlı ineği allayıp pullayıp genç inek diye satmaya çalışıyorlar. Elinde o kadar imkan var. Neden Türk çifçisine biraz daha donanımlı makina satmıyorsun!!!

doganbey1 link=topic=53765.msg563556#msg563556 date=1331759419' Alıntı:
Volkana ve Erkana katılıyorum. Aynen dediğiniz gibi. Yaşlı ineği allayıp pullayıp genç inek diye satmaya çalışıyorlar. Elinde o kadar imkan var. Neden Türk çifçisine biraz daha donanımlı makina satmıyorsun!!!

Doğan bu sefer levye geliyo bak kom*-* burdan yönetime sesleniyorum profilimin üstünde eşşşek kadar yazıyla BARIŞ yazabilmem mümkün mü şety*-*