(( KONYA TARIM FUARI CLAAS )) (2012)

24.11.2009
11,105
765
Ankara

ARKADAŞLAR CLAAS EKİBİ GÜZELDİ XERİONU ENİNE BOYUNA İNCELEDİK AMA AKLIMIZ ERMEDİ ;D TAM SITANDTAN AYRILIRKEN ÇALIŞTIRDILAR GERİYE DÖNÜP VİDEOSUNU ÇEKTİK :)

di-2CAH.jpg

di-JS7C.jpg

di-L3O4.jpg

di-P5EG.jpg

di-TGAP.jpg

di-WZSR.jpg

di-Y1EL.jpg

di-JKKR.jpg

di-BV4A.jpg

di-QHA4.jpg

di-XDPH.jpg

di-YJJ4.jpg

di-JL0D.jpg

di-ZSGN.jpg

di-RO9U.jpg

di-JW0J.jpg

di-BGC1.jpg

di-U8FV.jpg

di-0VPW.jpg

di-U3BF.jpg

CLAAS XERİON KONYA FUARI 2012

Ynt: (( KONYA TARIM FUARI CLAAS )) (2012)

xerion yeni bi anlayı$ getirmi$ traktöre .. diger firmalar bundan cok etkilenip bu konsept üzerine yogunla$malılar bence .. gerçekten cok i$levsel bi özellik bu .. ön pto hidrolik olayını bitirecek bi hamle gerçekten cok begendim ..

Ali SARAÇ link=topic=53778.msg563705#msg563705 date=1331768630' Alıntı:
xerion yeni bi anlayı$ getirmi$ traktöre .. diger firmalar bundan cok etkilenip bu konsept üzerine yogunla$malılar bence .. gerçekten cok i$levsel bi özellik bu .. ön pto hidrolik olayını bitirecek bi hamle gerçekten cok begendim ..
kesinlikle size katılıyorum özellikle class ın bu XERION na diyecek söz bulamuyor insan süper ötesi ahtapot gibi bişey her tarafında eli ve kolu var sanki çok etkileyici.........!

yorumlar için teşekkrler arkadaşlar

gerçekten xerion yaratık gibi bişey hertaraf hortum piston ıvırzıvır :) yüksekten çektiğim fotoların çoğunu xerionun üzerinden çekmiştim çok yüksek makına yaa :)

Çağrı link=topic=53778.msg563998#msg563998 date=1331826312' Alıntı:
Kol da pek çirkin olmuş yaw :)

Heralde sağa sola bakmadan direk XERION a hareket etmek lazım claas standında :)

Herkesin tercihlerine kalmış. AXOS 320 CX ' te düğme ile kontrol ediliyor. C serilerinde ise tamamen mekanik. Her türlü tercihe göre var.