ERKUNTCU YİNE UYANIKLIK PEŞİNDE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: ERKUNTCU YİNE UYANIKLIK PEŞİNDE

benbekirya link=topic=53800.msg564348#msg564348 date=1331851134' Alıntı:
Hocam 40 yaşında adamsın bu saatten sonra ben sana herk etmesini ögretemem nasıl işine geliyosa oyle yazıyosun ayrıca erkuntcu degılımdır sürülmüş yerde traktör daha fazla zorlanırr !!! açıklamasını yaptım ben eğer normal cızıdan gidiyosan sol teker zaten normal düz yerde gidiyor sağ tekerde pullugun actığı cızıdan gıderse traktör daha rahat giderr bu böyledirr yok şu şöyle yok bu böyle diye bence hiç konusmayalım !!! erkuntcular değilde siz biraz uyanık olmayasınız ???
herk yapmayı öğren öyle konuş 2 traktörde normal giderken erkunt neden ayrı gidiyor kurnazlık o 2 traktörmdemi yoksa pamuk gibi toprakta gidendemi yaş 40 sa bir bildiğimiz var elbet

bakın yine çamur bence bi kalitesizlik varsa oda tümosanın çok beğeniyorsunuz traktörünüzü erkunta çamur atıp duruyosunuz ben bi mfci olarak konusuyorum sakın benı taraf tutyo sanmayın ben adeletsizliğe dayanamıyorum gelelim konumuza çok çamur atmasını bılıyosunuz tümosan şöyle tumosan böyle demesini biliyosunuz (genelleme diyorum senı kast etmıyorum ) bi traktörünüzün dökümünüzü bile yapamıyomusunuz ? çamur atarken erkunt kötü ama o markanın dökümünü yaptıgı traktörleri kullanırken kendi traktörünüze laf ettırmıyosunuz !!!

sami ÖZKAN link=topic=53800.msg564351#msg564351 date=1331851631' Alıntı:
herk yapmayı öğren öyle konuş 2 traktörde normal giderken erkunt neden ayrı gidiyor kurnazlık o 2 traktörmdemi yoksa pamuk gibi toprakta gidendemi yaş 40 sa bir bildiğimiz var elbet
evet doğru yaş 40 ama bu işlerin gördüğüm kadarıyla yaşla ilgisi yok :))) evet o ayrı gıdıyo fark ettıysen videoda bişey belli olmuyo tarlanın sonu gelmiş istiyosanız erkuntu kucagıma verın orda gıtsın :)) ayrıcaa bak acıklamada yaptım nh dibine kadar batırmıs tumosan pullugun ucunu batıryo erkuntta yarısından belkı bıraz daha fazla güzel bi video olsaydı izleseydık ama malasef bence sizde biraz hazmetmeyi ögrenin :) gerçekler acıdır senin söyledıgınde malasef hersey gerçek degıl bunları dusunun bence ...

benbekirya link=topic=53800.msg564352#msg564352 date=1331852000' Alıntı:
bakın yine çamur bence bi kalitesizlik varsa oda tümosanın çok beğeniyorsunuz traktörünüzü erkunta çamur atıp duruyosunuz ben bi mfci olarak konusuyorum sakın benı taraf tutyo sanmayın ben adeletsizliğe dayanamıyorum gelelim konumuza çok çamur atmasını bılıyosunuz tümosan şöyle tumosan böyle demesini biliyosunuz (genelleme diyorum senı kast etmıyorum ) bi traktörünüzün dökümünüzü bile yapamıyomusunuz ? çamur atarken erkunt kötü ama o markanın dökümünü yaptıgı traktörleri kullanırken kendi traktörünüze laf ettırmıyosunuz !!!

ya kardeşim bilinçsiz konusma bılıosan konus mf ciysen mf ile ilgilen tumosan kendi dokumunu yapamıyor kalitesiz öylemi ozaman bu linki incele linkde ki markalarda kalitesiz öylemi http://www.erkunt.com.tr/site/?page_id=69 senin yaşın daha 18 miş öğrenecek çok seyin var bıraz daha öğren konulara öyle yorum yap bence

benbekirya link=topic=53800.msg564353#msg564353 date=1331852325' Alıntı:
evet doğru yaş 40 ama bu işlerin gördüğüm kadarıyla yaşla ilgisi yok :))) evet o ayrı gıdıyo fark ettıysen videoda bişey belli olmuyo tarlanın sonu gelmiş istiyosanız erkuntu kucagıma verın orda gıtsın :)) ayrıcaa bak acıklamada yaptım nh dibine kadar batırmıs tumosan pullugun ucunu batıryo erkuntta yarısından belkı bıraz daha fazla güzel bi video olsaydı izleseydık ama malasef bence sizde biraz hazmetmeyi ögrenin :) gerçekler acıdır senin söyledıgınde malasef hersey gerçek degıl bunları dusunun bence ...
uyanık spor o videoyu çeken arkadaş mf ci başlığını koyan yine o mf ci tümonun pulluğunada dikkatli bak istersen

çelişki içinde çelişki yaşıyosunuz farkında degılsınız :) ben sana tümosan kalitesiz tümosan böyle dedimmi sen ne dedın benım verıdıgım örnege tumosanın dökümünü erkunt yapıyo dedın dımı :) ee tamam kardeşim sen eğer burda gelir erkunta çamur atıp kalitesizmiş şöyleymiş kılmış yünmüş dersen bende sana derimki senin traktörünün dökümünü kim yapıyo derim eğer erkunt kötü bi firmaysa senin trakötründe haliyle bu kötü malzemeyi kullanıyo demektir :)) ayrıca sorarım tümosan kaç yıllık firma lafa gelince erkunta laf atıyosunuz tümosanın bi geçmişi var kendi dökümünü eger 10 yıllık bi traktör firmasına yaptırıyosa bu erkuntun gelişimi tumosanın yerınde sayması demektır :) ayırca bu işler yaşa değil mantıka zekaya bakar !!!

erkunt döküm fabrikası olduğu için şimdi çıkartdığı traktörlerine anca ağırlık dökuyo boş demir yığını ağır olduğu için hp si kendin den yüksek bi kaç traktör çekiyor bilinçsizlerde vayy ne motor diyip alıyo böyle kötü reklam lar yapıp satış yapıyolar işte yoksa 5 para etmez göz boyamasından başka birşey deil görüyoruz buralarda alanların hepsı kaffasını vuracak taş arıyolar

benbekirya link=topic=53800.msg564356#msg564356 date=1331853034' Alıntı:
çelişki içinde çelişki yaşıyosunuz farkında degılsınız :) ben sana tümosan kalitesiz tümosan böyle dedimmi sen ne dedın benım verıdıgım örnege tumosanın dökümünü erkunt yapıyo dedın dımı :) ee tamam kardeşim sen eğer burda gelir erkunta çamur atıp kalitesizmiş şöyleymiş kılmış yünmüş dersen bende sana derimki senin traktörünün dökümünü kim yapıyo derim eğer erkunt kötü bi firmaysa senin trakötründe haliyle bu kötü malzemeyi kullanıyo demektir :)) ayrıca sorarım tümosan kaç yıllık firma lafa gelince erkunta laf atıyosunuz tümosanın bi geçmişi var kendi dökümünü eger 10 yıllık bi traktör firmasına yaptırıyosa bu erkuntun gelişimi tumosanın yerınde sayması demektır :) ayırca bu işler yaşa değil mantıka zekaya bakar !!!

yavv kardeşim sen harbi hiç bişe bilmiyosun bak ben senin kardeşin deilim senden 12 yaş büyüğüm kardeş diye hitap etme tümosan 1975 yılından beri traktör üretiyor erkunt 4 veya 5 senedir traktör üretiyo bunu iyi öğren ve ona göre kıyasla muhabbeti dahada uzatma bence

hıı aynen işte tumosanda o beş para etmez dökümden alıp size kakalıyo ozaman senın dedıgın bu ozaman deıdıgım gıbı çelişki içine çelişki yaşıyosun :) erkuntu kötülerken kendi traktörünüde kötülüyosun ama sadece erkuntu kötülediğini sanıyosun :) demekki bu olayların yaşla ilgisi yok :)

ben errkuntun dökümü kötü diye birşey söyledimmi hatırlıosan sen tumosan düz yolda giderken ortaadaan ayrılıyo dedin bende orrtadan ayrılıosa bu erkuntun dokum kalıtesızlıgıdır dedım deyılmı yanı başta sen söyledin bunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...