ERKUNTCU YİNE UYANIKLIK PEŞİNDE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: ERKUNTCU YİNE UYANIKLIK PEŞİNDE

erkuntcunun uyanıkla alaakası yok sürülmüş yerde daha ağır gidiyordu dönüştede yetişemeişler zaten ama çeken adam kanalın içini çekmiş bir şeyde görülmüyor

şerefli1 link=topic=53800.msg564279#msg564279 date=1331843373' Alıntı:
erkuntcunun uyanıkla alaakası yok sürülmüş yerde daha ağır gidiyordu dönüştede yetişemeişler zaten ama çeken adam kanalın içini çekmiş bir şeyde görülmüyor
videoyu faceye veren öyle demiyor .nh ve tümosanın sesi bile değişmezken erkunt öldü öldü dirildi diyor

Ne alakaa ben hiç anlamadım vide net değil erkunt sürülmüş yerden gidiyor ayrıca !!! sürülmüş yerden gitmesi daha zordur bikere eğer ona mana bulacaksanız çizgiden gitse daha rahat gider Açıklayım 1. sağ tarafın pullun açtıgı yere girer orası gayet düzdür 2. sol taraf tekerler düz bi alanda gider tarlanın yüzeyinden eğer sürülmüş yerden gidersen pullugun cıkarttıgı kesekler vardır tekerler sürekli bunlara gelir hem güç kaybı olur hem traktör sürekli zıplar tutunma minimuma iner !!! ayrıca ilk gittiklerinde bakıyorum Nh köküne kadar batırmış ortadaki tümosanmıdır nedir bakmadım düzgün video degıl dıye nerdeyse pullugun ucunu degdırıyo Erkuntta yarısından bıraz daha batırmışş bunu burda sırf polemık olsun diye erkuntcu yine uyanıklık peşinde paylaşan arkadaşım akıl var nizam varr !!!

Kusura bakmayın arka arkaya yazıcam ama evet şimdi hatırladım siz şu sürekli erkuntu veya herhangı bı markayı kötüleyen tümosanada laf ettırmıyodunuz sanırım bu sivri eleştirinizlerle aklımda kalmış olabılırsınız uzun süredir forma girmiyodum illa çamur atılacaksa bizde atalım Örneğin(Tümosan motormu normal boş bi şekilde düz yolda giderken ortadan ikiye ayrılıyo) diye !!! isterseniz konuları açarken biraz daha mantıklı olun !!!

benbekirya link=topic=53800.msg564323#msg564323 date=1331846289' Alıntı:
Ne alakaa ben hiç anlamadım vide net değil erkunt sürülmüş yerden gidiyor ayrıca !!! sürülmüş yerden gitmesi daha zordur bikere eğer ona mana bulacaksanız çizgiden gitse daha rahat gider Açıklayım 1. sağ tarafın pullun açtıgı yere girer orası gayet düzdür 2. sol taraf tekerler düz bi alanda gider tarlanın yüzeyinden eğer sürülmüş yerden gidersen pullugun cıkarttıgı kesekler vardır tekerler sürekli bunlara gelir hem güç kaybı olur hem traktör sürekli zıplar tutunma minimuma iner !!! ayrıca ilk gittiklerinde bakıyorum Nh köküne kadar batırmış ortadaki tümosanmıdır nedir bakmadım düzgün video degıl dıye nerdeyse pullugun ucunu degdırıyo Erkuntta yarısından bıraz daha batırmışş bunu burda sırf polemık olsun diye erkuntcu yine uyanıklık peşinde paylaşan arkadaşım akıl var nizam varr !!!

yorumuna katılıyorum sürülmüş yerde traktörun ilerlemesi daha zordur .. dört tekerde sürekli kesekleri ezer ve yumusak topraga gömülür buda çeki kaybına neden olur.. örnek vermek gerekirse sürülmüş tarlaya kazayagı çekmek sürülmemiş e çekmekten daha zordur... traktör sürülmemiş yerde düz ve sert zeminde gider tekerlerde daha az kaçırma olur .. sadece çok yumuşak kumsal toprakta sürülmüş yeri tekarar sürmek avantajlıdır kesek ve çamur yoksa.. ayrıca gördügüm kadarıyla tarlanın hepsini sürmüşler hatın basında erkunta hata girecek yer kalmamış sonrasında ise sanırım hata girememiş çünkü traktör pulluk arkasında iken sola manevra yapamaz oda o şekilde sonuna kadar gitmiş.. burada uyanıklıkla alakası yok herkes görüyor hatın içinden gittigini dönüştete tumosan hatın içinden gidiyor sürülmeyen yer kalmadıgı için...

abi ney bu markalara duyulan nefret ya :D herkes başka markayı yese doymayacak erkunt tümoyu beğenmez tümo erkuntu, nh rakipsiz mf kral :D abi herkesin traktörü kendine güzeldir bu kadar iddalaşmaya gerek yok.. sakin olun

videonun orjinal başlığına(facedeki)başlığına bakın o videoyu oraya ben koymadım ayrıca derbizli yumuşak tarlada traktör alabildiğince gider örnek kazayağını sürülmemiş bir yere altı değene kadar batırın traktörü zorlatın birde yeni sürülmüş bir yerde altı değene kadar batırıp zorlatın illaki sürülmüş yerdeki rahat gidecek kazayağını seri2 ile çekerken sürülmemiş yerde takviyeye düşersiniz taze sürülmüş toprakta bir vites yukarda gider pulluk bir örnek daha dönek başlarını genelde takviyelerde süreriz sert olduğu için ama yumuşak yerde seri debile gider traktör kur tezekli yerde kaçırma olur ozaman iş değişir uyanık erkuntçular

Hocam 40 yaşında adamsın bu saatten sonra ben sana herk etmesini ögretemem nasıl işine geliyosa oyle yazıyosun ayrıca erkuntcu degılımdır sürülmüş yerde traktör daha fazla zorlanırr !!! açıklamasını yaptım ben eğer normal cızıdan gidiyosan sol teker zaten normal düz yerde gidiyor sağ tekerde pullugun actığı cızıdan gıderse traktör daha rahat giderr bu böyledirr yok şu şöyle yok bu böyle diye bence hiç konusmayalım !!! erkuntcular değilde siz biraz uyanık olmayasınız ???

benbekirya link=topic=53800.msg564329#msg564329 date=1331846570' Alıntı:
Kusura bakmayın arka arkaya yazıcam ama evet şimdi hatırladım siz şu sürekli erkuntu veya herhangı bı markayı kötüleyen tümosanada laf ettırmıyodunuz sanırım bu sivri eleştirinizlerle aklımda kalmış olabılırsınız uzun süredir forma girmiyodum illa çamur atılacaksa bizde atalım Örneğin(Tümosan motormu normal boş bi şekilde düz yolda giderken ortadan ikiye ayrılıyo) diye !!! isterseniz konuları açarken biraz daha mantıklı olun !!!

duz yolda giden tumosan ortadan ıkıye ayrılıyo demıssın geçen gun erkuntun sitesini biraz inceledimde tümosanın dökümünüde erkunt yapıyormus inanmıyosanız müşteriler kısmına bı bakın ortadan ıkıye ayrılıyosa bu erkuntun kalitesizliğidir ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...