bimer@basbakanlik.gov.tr..ARKADAŞLAR MAZOT GÜBRE VE BUGDAY FİYATLARI HAKKINDA Kİ

Ynt: bimer@basbakanlik.gov.tr..ARKADAŞLAR MAZOT GÜBRE VE BUGDAY FİYATLARI HAKKINDA Kİ

benim yazıp gönderdiğim mektup şu şekilde oldu.

sayın başbakanım
ben yozgat /aydıncık baştürk akp belde teşkilat başkanı sami özkan
biz köyde kalan gençler olarak tarımla uğraşmaktayız çiftçilere verilen desteklerin ,teşviklerin yerini bulmadığı ,üretene değilde tapu sahiplerine gittiği ,mazot gübre fiyatlarının aşırı yükseldiği 9 kğ buğdayın 1 litre mazot aldığı günümüzde bizlerin her geçen gün daha çok borca batmamıza köyü terkedip şehirlere göç etmemize neden olmaktadır .teşvik ve desteklerin verilmeyip mahsüllerimizin yüksek fiyattan tüccara düşürülmeden devletin almasını bu sayede gerçek üreticinin daha çok üretmesi gerçekleşecektir bilgilerinize diye yazıp gönderdim.

NASIL OLMUŞ SİZCE?

Ynt: bimer@basbakanlik.gov.tr..ARKADAŞLAR MAZOT GÜBRE VE BUGDAY FİYATLARI HAKKINDA Kİ

sami ÖZKAN link=topic=53829.msg564635#msg564635 date=1331912056' Alıntı:
benim yazıp gönderdiğim mektup şu şekilde oldu.

sayın başbakanım
ben yozgat /aydıncık baştürk akp belde başkanı sami özkan
biz köyde kalan gençler olarak tarımla uğraşmaktayız çiftçilere verilen desteklerin ,teşviklerin yerini bulmadığı ,üretene değilde tapu sahiplerine gittiği ,mazot gübre fiyatlarının aşırı yükseldiği 9 kğ buğdayın 1 litre mazot aldığı günümüzde bizlerin her geçen gün daha çok borca batmamıza köyü terkedip şehirlere göç etmemize neden olmaktadır .teşvik ve desteklerin verilmeyip mahsüllerimizin yüksek fiyattan tüccara düşürülmeden devletin almasını bu sayede gerçek üreticinin daha çok üretmesi gerçekleşecektir bilgilerinize diye yazıp gönderdim.

NASIL OLMUŞ SİZCE?
güzel olmuş abi bundan daha iyi ne olacak. :D Birde ben yazayım nerden yazacam?

yazdıklarımız gözükmese daha iyi olurmuş. belki daha farklı yazılar yazan olabilrdi. bire bu yazdıklarımız dikkate alınırmı sizce??? çoğu kiş yazmış ama sonuç ne???
demir45 link=topic=53829.msg564645#msg564645 date=1331912842' Alıntı:
ben gönderecemde ordan olmuyor hata veriyor. :S

ali_durmuş link=topic=53829.msg564646#msg564646 date=1331913100' Alıntı:
yazdıklarımız gözükmese daha iyi olurmuş. belki daha farklı yazılar yazan olabilrdi. bire bu yazdıklarımız dikkate alınırmı sizce??? çoğu kiş yazmış ama sonuç ne??? ben gönderecemde ordan olmuyor hata veriyor. :S

E posta açılıyor..Gönderilecek galiba ama mesaj gönderdi diye içeri atarlar diye korkuyorum... :D :D ;D

Bizi yine tınlamayacakları kesin olduğu için ve geçen sene çok denediğim ve birşey olmadığı için elimi bile yormuyorum.

Yorumları okudukça ne kadar çok sakat insanla yaşadığımızın farkına vardım.

yazmasına yazıyoruz ama kimsenin umrunda değil çiftçinin isteklerini hiç dikkate alan yok onlara kağıt üzerinde herşey yolunda gibi geliyor çoğu kişide çiftçiliğin hiç farkında değil okulda öğretmenin biri sordu ne iş yapıyorsunuz diye çiftçi deyinde ilk aklına gelen siz tarla ağasısınız sizden rahatı yok devletten her türlü desteği alıyorsunuz demeye getirdi işin aslını sadece bu işin içinde olanlar biliyor gerisi boş. Bizim yazacağımız maillerinde hiçbir değeri bi anlamı olmayacak görüşündeyim.