arkadaşlar bu hidrolik kolunu alıp kullanan varmı yorumlarınız nasıl

Ynt: arkadaşlar bu hidrolik kolunu alıp kullanan varmı yorumlarınız nasıl

kardeş bende alacağım bi tane ben üretici ile konuştum gönderecek artık lüks traktörlerde bu var korkma bir şey olmaz

yavaş hareket etmesi yada hızlı hareket etmesi ile işn olmayakki bi kere ayarlayacan sonra işin olmaz
dikkat edersen traktör rolantide çalışıyor o da normal yani

şerefli1 link=topic=53839.msg564871#msg564871 date=1331928610' Alıntı:
kardeş bende alacağım bi tane ben üretici ile konuştum gönderecek artık lüks traktörlerde bu var korkma bir şey olmaz

yavaş hareket etmesi yada hızlı hareket etmesi ile işn olmayakki bi kere ayarlayacan sonra işin olmaz
dikkat edersen traktör rolantide çalışıyor o da normal yani
ne kadara göndercek ?

konya fuarında birçok firma getirmiş fiyatları 250 ile 350 arası değişiyor uzunluk ve kalınlıgına göre bende kullanıyorum fakat ekipmanı takarken tek kişinin kullanması cok zor oluyor bana pek güven vermiyo sanki traktör zıpladıgında piston yerinden cıkacakmış gibi

hakikaten ekipmanı takarken tek başına takamazsın bu hidrolik sistemde çünkü içerden kontrolü erkunt bir de sağ koluda hidrolik yapmış bu konu benimde aklıma takılıyor

phantomerkunt link=topic=53839.msg564897#msg564897 date=1331931029' Alıntı:
hakikaten ekipmanı takarken tek başına takamazsın bu hidrolik sistemde çünkü içerden kontrolü erkunt bir de sağ koluda hidrolik yapmış bu konu benimde aklıma takılıyor
ekipmanı takarken pistonu olması gerekenden biraz fazla açıp arkaya ineceksiniz.ekipmana hidrolik kollarını bağlayıp yukarıya doğru kaldırdığınızda ekipmanın arakolu takılacak yeri geriye doğru hareket edecektir ordan arakolunun hizasına gelince takacaksınız her traktörde arkadan hidrolik kontrolü var zaten..sonrada traktöre binince ayarını yaparsınız..

bizim erzurum yöresinde biz bu gibi aletleri anca netten görebiliyoruz kimse gelişime pek ayak uydurmaz aman satılmaz aman bozulur param boşa gider diye eski düzende giderler çoğunlukla bakalım inşallah iyileşim yaşarız bu arada bu koldan uygun ve kaliteli satış yapan bi firma adı yada tlf si olan arkadaşlar varsa yazsınlar lütfen bende kullanmak ve denemek isterim

Arkadaşım bende erkuntta kullanıyorum ilk önceden benimde şüphem vardı esneme konusunda 1 tonluk pullukta denemek amaçlı hendege biraz ser girtim 1 cm fln esneme yaptı oda olur o kadar.Tarlada falanda kaçırma olmuyor çok faydası bile oluyor.Takmaya gelirsekte pistonu yarıya kdr açıp sonra hidroligi kaldırdımı sınıra geldimi takıp pistonu çkersiniz böyle yaptık biz tek oldugumuzda.