new holland tt50 intercool mü yoksa erkunt kısmet 55 euro 3 mü?

Ynt: new holland tt50 intercool mü yoksa erkunt kısmet 55 euro 3 mü?

ertac sahın link=topic=53910.msg566144#msg566144 date=1332098274' Alıntı:
bırınde perkıns var dıgerınde de bu

Uploaded with ImageShack.us
bence tumocan 4055 sankı daha ıyı

haha çok güldüm ya :D evet ttnin en sevdigim yeri.kardeş tümosana pek güvenemiyorum.4055 senkromeçsiz.

Emin01 link=topic=53910.msg566133#msg566133 date=1332097898' Alıntı:
Piyasada tutulma+kalite+yakıt -------------- yönünden nh daha avantajlı

objektif olalım.yakıtı ordan silelim.kalitede aynı kalite hatta bana göre erkunt kalitede daha iyi :D ama piyasada tutulma kıvraklık serilik gibi konularda bence tt50 daha iyi.peki hangisinin orjinal kabini daha iyi daha konforlu? alırsam orjinal kabin alıcamda.

satşta kolay alışta kolay. yakıtta daha az yakar tt50. piyasada bizim burda tt50 daha fazla tutuluyor. tt50 nin tek sorunu levyesiz vites olaması . yoksa çok pratik ve kullanışlı makina. kabinde bence erkunt derim. ama sizin de dediğniz gibi kıvraklık ve serilik olrak tt50.

bende nh tt50 derim. yeni euro3 turbointercooler motoru ile hem performansta iyi hem de yakıtta. kıvraklığı ile tam bir bahçe faresi. kısmet55 ona göre biraz hantal kalır. ama işte dezavantajı levye olmaması..

peki hangisi daha güçlüdür.mesela kıç kıça baglasak hangisi çeker veya 3 lü 11 leri takıp tarlaya girseler hangisi seri gider ve az yakar?

ilk önce şunu söyleyeyim arka arkaya bağlamak gücü göstermez. o daha çok ağır olan kazansın hesabıdır. bildiğim kadarı ile yeni çıkan kısmet 50bg. tt50 de 50 bg. güç olarak aynılar fakat tarla performansı hakkında net bişey söylemek zor..

buradan net sonuç almanız biraz zor. yerinize olsam iki traktörlede deneme sürüşü yaparım yerinde gider ikisinide detaylı incelerim. çoğu arkadaşımızda iyi tanımadığı için kişisel tahminlerini yazıyor ve buda yanıltıcı olacaktır. ikisinide kullananlar yorum yazarsa o zaman bi nevi anlarsınız ama yerinde test edip incelemek ap ayrı olur.

tt50 yi kullandım biliyorum. ancak erkuntu hiç kullanmadım bilmiyorum. ama erkunt fazla kıvrak değil tt50 den piyasaya bakarsan belli kimin daha iyi olduğu ortada. tt50 nin göze batan tek kusuru var oda levyesinin olamaması.

ikisinide alsanız yanlış yapmış olmassınız ama bn tt50 derim hatta tt55 manevra serilik satış yakıt yönünden uygundur :) tarafsız kunllanıcılara sorarsanız daha net bilgi almış olursunuz..

ben de aynı şekilde ali kardeşime katılıyorum. gözle görünür tek eksiği levye olmaması. ben de kullandım tt50. gayet kıvrak ve çifte de fena değil. turbointercool performans ve yakıt bakımından çok artı kazandırmış..

Kardeş bıktım artık 285 ile kısmeti bile karşılaştırdın alacaksan al şu motoruda bizde kurtulak..

kayın pederde tt 50 var ..arkadaştada erkunt 55 var ..erkunt 58 bg olandan ..erkuntta sürüngen vites var çekiş tt 50 den iyi .yakıtınında tt 50 den az olduğun kanatindeyim .tt 50 nin artısıda ikinci el piyasası iyi ve servis yaygınlığı