çekiştirme

Ynt: çekiştirme

Yorumlarınız için teşekkür ederim.
akcaorenli link=topic=53911.msg573133#msg573133 date=1333305735' Alıntı:
arkadas erkunt almıs yorum begenıyo isine gelene cvp veriyo isine gelmeyene yorum icin tsk diyo iyi hayırlı olsun makınan 3.075 i asilabilir agir makina ama deutz motor herzamn perkınsden iyidir diye dusunuyorum bayırda tarlada anca phantom un stop lambalarını gorursun
Bunu yazarken erkuntu zaten almış bulunmaktayım.Konuyuda takip ediyorum arkadaşların yazdıklarını okuyor fikirlerini degerleniyorum.Yorumunada teşekkür ederim.Bu arada rampada iddalı degildim ama artık ordada erkuntla iddalıyım.Erkuntu ilçeye getirken 40 50 egimlik 1 yerde l4 e düştü.Traktörde kimse olmadıgı içn kendim çekem dedim ama videoda elimde çıkmış ondan paylaşmadım.

akcaorenli link=topic=53911.msg573133#msg573133 date=1333305735' Alıntı:
arkadas erkunt almıs yorum begenıyo isine gelene cvp veriyo isine gelmeyene yorum icin tsk diyo iyi hayırlı olsun makınan 3.075 i asilabilir agir makina ama deutz motor herzamn perkınsden iyidir diye dusunuyorum bayırda tarlada anca phantom un stop lambalarını gorursun
helall be kardess.... super laf. agzina saglik alk-*s stop lambasi. ve kabin arka lambalarinii... *098*-

çekişmede erkunt goturur tarlada massey daha iyi çekebilir. cunku erkunt 80.4 76 hp 4 piston mf 3075 4 piston 80 hp die biliyorum ve deutz motorlu kullanmadım o mf ları fakat guc olarak ustun kullanıcılarına sormak lazım.