TL100A İLE 13 KİLVATÖRLE ÇİFT SÜRME

Ynt: TL100A İLE 13 KİLVATÖRLE ÇİFT SÜRME

bugün aldığımız traktörü ilk defa 13 lü külvatörde kulandık bizim geçen gün sert esen rüzgardan dolayı toprağın üstü sanki kum gibi olmuştu ve acayıp toz vardı

kolay gelsin abi tarlalar baya kurumuş. o işatret arasıra benimkindede oluyordu. bi ara ustaya sordum ekranda kod numarları çıkyorsa bi sorun var anlamına gelir dedi. ama bi sorun çıkmadı ilk çalıştırdığımda oldu sadece. kitapçıktan baktım dikkat işareti anlamıne geliyor. eğer ekranda numaralar çıkıyorsa ustaya danışmak iyi olur.

yanan lamba arıza lambası tam goremedım ama ortadakı ekranda gosterıyordur kodu yada hatanın ne oldugunu yag eksık olabılır net gorunmuyor sanzuman ve motor yagını kontrol edıp yag kacagı olup olmadıgına bamak lazım musurlerden de arızalı olan olbılır.

ali_durmuş link=topic=53934.msg566643#msg566643 date=1332179643' Alıntı:
kolay gelsin abi tarlalar baya kurumuş. o işatret arasıra benimkindede oluyordu. bi ara ustaya sordum ekranda kod numarları çıkyorsa bi sorun var anlamına gelir dedi. ama bi sorun çıkmadı ilk çalıştırdığımda oldu sadece. kitapçıktan baktım dikkat işareti anlamıne geliyor. eğer ekranda numaralar çıkıyorsa ustaya danışmak iyi olur.
hata kodları kıtapcııkta var neden yandıgını onemlımı deyıl mıne arızası oldugunu yanı sorunun ne oldugunu anlaya bılırsın

arıza kodu verir se de yanar verdigi kodu ve şekli açklarsan yardımcı olurum kitabı var + mazot kaçak veya muşurda su, pislik varsada yanar ekranda petroldeki pompa resmi çıkar kod vermez

hayırlı olsun .. ben nh tl a serisini hiç bilmem ama o yanan işik hava filtresi tozlanmıştır onun ıkazı olabilirmi acaba tarla çok tozlu aklıma öyle geldi