ERKUNT & FENT

ERKUNT & FENT

Kesin herkes yuh demistir konuyu gorunce bu da mı oldu erkuntu fentle de mi cekıstırdıler.Üzgünüm hayarllarınızı yıktım ))) ))) ;D ;D

Ama yakında Erkunt 110 Lugu Fentle cekistirmeyi düsünüyoruz sonuc ne olur sizce _?

Yorumlarınızı esirgemeyin ))) )))

Ynt: ERKUNT & FENT

Hebun021 link=topic=53955.msg566904#msg566904 date=1332249632' Alıntı:
evet yok ama bunuda bil ki 15 fendt parasiyla konya fuarinda satilan butun erkuntlari alabilirsin sebep bu fendtin kutu oldugundan diyil yani .
İşte ben bunu çok saçma buluyorum bilmediğiniz sürmediğiniz belki hiç görmediğiniz bi traktörü savunmak hocam eğer paranız çoksa tmm kutu almayın gıdıt fendt alın alabılıyomusunuz yok ben fendt kotulemıyorum ben erkunt ıyıdır de demıyorum fendt dünyadakı ilk 3 sırasına gırer ama bu devlette bu tarımcılıkta siz fendt alabılırmısınız hayır çünki tarım yapmanın zaten kar gelırtısı yok cebındekı 3 krşda alıp gıdıyo böyle bi ülkede lütfen fendt ten felan bahsetmeyin mantık dışı gelıyo !!! Haa Türkiye ' de yokmu var en fazla 10 tane 15 tane (103S ' leri kasdetmıyorum) belkı o kadarda yoktur olanlarında benım hayatta hıi görmedıgım kadar topragı vardır ...