SATILIK Logitech Extreme™ 3D Pro ve Orijinal Farming Simulatör 2011 CD+Key

Arkadaşlar ürün daha birkaç aylıktır bununla birlikte logitech driving force gt direksiyon seti aldım fakat ikisini aynı anda farming simulatör 2011 oyununa tanıtamadım aslında tanıtılıyor ama birtürlü çözüm bulamadım. İşte bundan dolayı bu alet boşa çıktı toplasanız 5 kez kullanmamışımdır çiziksiz pırıl pırıl kutusu jelatini kurulum cdsi garanti belgesi herşeyi mevcuttur resimler cihazın kendisine aittir kendim çektim.
Konsol tek başına harika kullanışlı çok fonksiyonlu bir ürün araçları kullanırken direksiyon olarak aynı zamanda kepçeleri indirip kaldırmak için kullanabiliyorsunuz ve bütün ekipman işlev tuşlarını tanıtabiliyosunuz inanın çok keyif alcaksınız şimdiden alana hayırlı olsun. fiyat 50TL

Elimde bir de orjinal cd mevcuttur arkadaşlar onunda resimlerini çekip ekledim bununda son fiyatı 50TL dir.

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: http://www.logitech.com/tr-tr/gaming/joysticks/devices/291

Resimler ürünün kendi resmidir

Ynt: SATILIK Logitech Extreme™ 3D Pro ve Orijinal Farming Simulatör 2011 CD+Key

CD elimde fazla olduğu için satıyorum ama konsolu hiç istemeyerek satıyorum naptım ettim tanıtamadım direksiyon ile beraber.
doganbey1 allah inşallah daha iyisini alma gücü verir kardeşim.

reklam yapmak gibi olmasın ama tnctr.com diye bir site war alım satım bölümüne koyarsan daha hızlı bir satış yapabilirsin inş. bir an önce satarsın hayırlı satışlar

fatih.337 link=topic=53963.msg566938#msg566938 date=1332254762' Alıntı:
reklam yapmak gibi olmasın ama tnctr.com diye bir site war alım satım bölümüne koyarsan daha hızlı bir satış yapabilirsin inş. bir an önce satarsın hayırlı satışlar
yok usta öyle alım satım sitelerine ilan vermedim satılırsa iyi olur satılmazsa da çok önemli değil evde boş boş dursun istemedim.

Hasan Kardeşim Joystiği Satma İstersen Ama Senin Kararın,Bilgisayarda Çalışmıyor...Diyomuşsun Benimde Oyun Konsolu Var Bilgisayar Xp ' ydi Çalışmıyordu Ama Windwos 7 Yaptım Çalıştı...İstersen Bi Windows 7De Dene

oguz582 link=topic=53963.msg568101#msg568101 date=1332567674' Alıntı:
Hasan Kardeşim Joystiği Satma İstersen Ama Senin Kararın,Bilgisayarda Çalışmıyor...Diyomuşsun Benimde Oyun Konsolu Var Bilgisayar Xp ' ydi Çalışmıyordu Ama Windwos 7 Yaptım Çalıştı...İstersen Bi Windows 7De Dene
birader zaten 7 kullanıyorum ben youtubeden videolara baktım eleman gayet güzel kullanıyordu ikisini. bilgisayarla alakalı bir durum yok ortada bilgisayar tanıyor oyuna giriyorum tuşları atıyorum işte o noktadan sonra sorunlar başlıyor direksiyon ile konsol çakışıyor logitech ayar bölümünden ayarlamak gerekiyor ama onu da ben beceremedim ingilizce olduğu için yapamadım.

haa...pardon....yapamazsan mecbur satcan...bende alcaktım...benimde direksiyon var...senden alırdımda ben dede çakışırsa,boşuna almış kalırım...ama sen bence sahibinden.com ' a ver...

oguz582 link=topic=53963.msg568844#msg568844 date=1332697802' Alıntı:
haa...pardon....yapamazsan mecbur satcan...bende alcaktım...benimde direksiyon var...senden alırdımda ben dede çakışırsa,boşuna almış kalırım...ama sen bence sahibinden.com ' a ver...
hallederiz acelesi yok.