Bursa Karacabeyde Acı Kayıp :(

18.01.2009
10,734
25
Bursa

s.a arkadaşlar dün haberini aldığım bi haberi paylaşmak istedim. kendisini tanıma fırsatım olmamıştı fakat telden konuşmuzluğuuz filan olmuştu. kendisi bize yakın bir köydendir.bizim motor arızalı iken kendisindede td80 vardı ikimiz beraber tarlaya girip deneme yapıcaktı geçen baharda kısmet omamıştı ve olmıyacakta galiba. dereden taral a ilaç atmak için su doldurmaya yanaşırken toprağın kayması ile dereye kaçırmış ve kendiside sanırım yüzmeyi bilmiyormuş hala bulunamamış büyük ihtimal canlı bulunmaz artık. bu dere her sene bi can illa alır. geçen senede amcamın karısının kız kardeşi boğulmuştu. Allah ailesine sabır versin. CenabAllah hakkında hayırlısı neyse onu versin diliyorum :( :( bu tip durumlar herkezin başına gelebilir çok dikkat etmek lazım arkadaşlar.Allah göstermesin. :(

Karacabey ilçesinde, dereye devrilen traktörün sürücüsü, kayboldu
84288karacabeydetraktor.jpg

Harmanlı köyü eski köprüsü yakınlarındaki tarlasını ilaçlamak için yola çıkan Abbas Taşçı ' nın (42) kullandığı 16 TE 282 plakalı traktör, Karadere ' ye devrildi. Uzun süre eve dönmeyen Taşçı ' nın yakınları, durumdan şüphelenerek köydeki arkadaşlarından yardım istedi. Çevrede araştırma yapan köylüler, dere kıyısında rastladıkları lastik izlerinden yola çıkarak, traktörün buradan dereye devrilmiş olabileceği düşüncesiyle durumu jandarmaya bildirdi.
Bursa Sivil Savunma Arama Kurtarma ekiplerince, derede sonar cihazıyla yapılan arama çalışmaları sonuç vermedi. Ekiplerin, muhtemel kaza bölgesine attıkları kancalar, traktöre takıldı.
Dalgıçlar yardımıyla çelik halatla bağlanan traktör, iş makinesiyle dereden çıkarıldı. Sürücü Abbas Taşçı ' ya ilişkin bir ize rastlanmadı. Taşçı ' nın akıntıya kapılmış olabileceği üzerinde duruluyor. Arama çalışmalarını Kaymakam Dursun Balaban da izledi. Abbas Taşçı ' nın kardeşi İzzet Taşçı ise sinir krizi geçirdi.

Ynt: Bursa Karacabeyde Acı Kayıp :(

ByFreST0N link=topic=53985.msg567133#msg567133 date=1332434070' Alıntı:
Allah mekanını cennet eylesin üzüldüm : ' (
:(
kobra47 link=topic=53985.msg567138#msg567138 date=1332434407' Alıntı:
ALLAH rahmet eylesin
vale link=topic=53985.msg567141#msg567141 date=1332434613' Alıntı:
allahtan rahmet .yakınlarına başsağlığı dilerim,allah sabır versin
amin.
sami ÖZKAN link=topic=53985.msg567142#msg567142 date=1332434691' Alıntı:
allah rahmet eylesin dere dediğin ırmak herhalde .yazık olmuş
amin sami abi. uluabat gölünü marmara denizine döken dere burası.
Dqn link=topic=53985.msg567149#msg567149 date=1332435094' Alıntı:
Allah rahmet eylesin. Dikkat edelim lütfen. Geçen yılda ben dereye uçmaya az kaldım. Dere boğulacak kadar derin olmasada o kadar yükseklikten düşünce ne olur bilmiyorum.
aman dqn dikkat et. daha ok gençsin genciz. evlat acısı kötü bişey :(