Yozgatı Sel Aldı Sorgunu Duman .... KUBOTA SORGUNDA......!

[size=12pt]KARSLIOĞLU OTOMOTİV KUBOTA SORGUN YOZGAT BAYİİ....[/size]

sayın Kubota Gen.Müd.Yrd. Yük.Müh.Galip ÖZTÜRK wan7ed Ahmet arkadaşımıza traktörü anlatırken

bu resimdede Sungurlu ' nun en ileri gelen esnaflarından Sancak tarim Yönetim kurulu başkanı Sn. Mustafa SANCAK ' a Wan7ed Ahmet traktörle ilgili sohbet yapıyolar ...

bunlarda bayinin traktörleri takasdan gelen 2. eller vb...

.....Allahım tüm arkadaşlara ve bu arkadaşlarımıza hayırlı rızıklar versin .....

Ynt: Yozgatı Sel Aldı Sorgunu Duman .... KUBOTA SORGUNDA......!

Güzel paylaşım Mustafa abi. Yetkililer kullanıcılar ile ilgileniyor. Bu durumun satışlara etkisi olacaktır. Konun başlığıda bir acayip olmuş. Bende dedim sel falan bişi oldu heralde...:D

Maşallah hacı dayı :) Galip bey ile de bi biz tanışamadık :D Ne videoları var hele bi deyiver :D

doganbey1 link=topic=54072.msg568696#msg568696 date=1332682964' Alıntı:
Maşallah hacı dayı :) Galip bey ile de bi biz tanışamadık :D Ne videoları var hele bi deyiver :D
Hacım sende uğrak Ver Galip Bey Senden Şeker Olmasın, cook uyumlu adam ılgılı, oldukcada mütevazı. En ince ayrıntısına kadar 2 -3 Saat sohbet etme şansımız oldu..

mustafagursacli link=topic=54072.msg568712#msg568712 date=1332686089' Alıntı:
videolar Ahmet çektiyse var tarlaya gireceklerdi bugünden için ben,m videolar haftaya ....
Mustafa Pazartesi günü, yada bugun yetişirse youtube paylaşıcaz umarım :D Takipte kalınızz :D

wan7ed link=topic=54072.msg568722#msg568722 date=1332688346' Alıntı:
Hacım sende uğrak Ver Galip Bey Senden Şeker Olmasın, cook uyumlu adam ılgılı, oldukcada mütevazı. En ince ayrıntısına kadar 2 -3 Saat sohbet etme şansımız oldu..
:D :D Keşke gelebilsem yahu. Öyle olmalı zaten. Yönetici dediğin halk ile iç içe olmalı.

Galip bey devlet erkanından gelme senelerdirde bu işlerin içinde olan bir isim ancak onu ayıran çok mütevazı ve beyefendi bir insan .... beni ta Ankaradan almaya Ilgaza geldi 200 km ... yol yaptı
doganbey1 link=topic=54072.msg568725#msg568725 date=1332689027' Alıntı:
:D :D Keşke gelebilsem yahu. Öyle olmalı zaten. Yönetici dediğin halk ile iç içe olmalı.

doganbey1 link=topic=54072.msg568824#msg568824 date=1332697294' Alıntı:
Benimde tanışmam lazım geçerken benide alıversin :)
sizinle bizde tanışalım insanlara traktörümüz anlatırken tam ve kesin olarak özelliklerini vermek isteriz gerçek olmayanı varmış gibi anlatmak miyonumuza ve vizyonumuza uygun olmayan davranışlar....