Doğancan Kardeşim İçin Kangallar

Doğancan Beyciğim bana bunlarla gelme itlerle gel dediği için bu paylaşımı biraz erkene aldım, yoksa daha sonra paylaşmayı düşünüordum. :D
Tokmakcı kardeşime de selam eder, bunları kendi canavarlarıyla kapıştırabileceğimi bilmesini isterim. :D

Bunlar bizim kangallardan 2 ' si arkadaşlar. 14 aylık ve ikisi de erkek. Diğer 2 ' si koyunla birlikte olduğu için onları çekemedim. Bunları bağlı yakalayınca çektim. :)

Bu ilk fotoğraftaki hastalandı ve bayağı bitkin düştü, o yüzden halsiz görünüyor. Ama neyse ki kurtardık hastalıktan ve şimdi çok daha iyi durumu.

Bunlar da bu iki kardeşin sağlık karneleri:

Bu yıl karneler yenilendi ve ilk kuduz aşıları da yapılı.

Ynt: Doğancan Kardeşim İçin Kangallar

:D Hacı dayı eline koluna yüreğine sağlık. Maşallahı var itlerin. Ama koyundakileride görmek isterim. Satılmış ağbey için erkek çıkabilir belkili :) Davar köpekleri olduğu çok belli oluyo.

doganbey1 link=topic=54076.msg568727#msg568727 date=1332689387' Alıntı:
:D Hacı dayı eline koluna yüreğine sağlık. Maşallahı var itlerin. Ama koyundakileride görmek isterim. Satılmış ağbey için erkek çıkabilir belkili :) Davar köpekleri olduğu çok belli oluyo.

Eyvallah kardeşim. Diğerlerini de çeker paylaşırım inşallah. Arpa ekimine gidebilirsem çekerim onları da. Tam davar köpeği bu gevurlar, adama da düşüyorlar ama bağlı oldukları için zararları olmuyor. :) Satılmış ağabey bunları beğenirse yaparız bişeyler. :D

tümosan 8095 link=topic=54076.msg568766#msg568766 date=1332694302' Alıntı:
asaletli hayvanlar..birinci resimdeki hasta olan baya yıpranmış..bacaklarında kellik oluşmuş..yalına peynir suyu nemi katıp veriyorsunuz..peynir suyu ve arpa zavarını cok verincede olabilir bu kellikler..

Eyvallah abi. Bacaklarındaki kellikler boğuşma yüzünden oluşan yaraların kellikleri. Bunları bağlamamızın sebebi de o vahşilikleri zaten. Köyde köpek barındırmıyorlar. :D

vale link=topic=54076.msg568790#msg568790 date=1332695386' Alıntı:
maşşallah orjinal duruyorlar ahmet..bir bulamadım şöyle orjinal kangal

Abi ayıp ettin ayarlarız. :)

Dqn link=topic=54076.msg568961#msg568961 date=1332706419' Alıntı:
Güzel köpekler maşallah :) Aslan misali :) Yalnız 1. fotodaki aslan hayata isyan etmiş :D

Sağol Muhammet. 1. fotodaki aslan çok vahşi bir aslan. Çektiği de vahşiliğinin cezası zaten. :D Gördüğü her köpeğe saldıra saldıra sonunda hastalandı ve iğne ilaç derken anca kendine gelebildi. 4-5 gün tek lokma yemeden yattı. Öldü ölecek derken kendine geldi. Enfeksiyon yüzünden hastalanmış veterinerin dediğine göre.

Tokmakcı link=topic=54076.msg568962#msg568962 date=1332706456' Alıntı:
hacım allah nazardan korusun güzel köpekler :D benim kapıştırmada gözüm yok senin kiler döver zaten :D Görünüş de kapışmak istersen haşa ;) :D

Amin hacım sağ olasın. Yok benim görünüş konusunda bir iddiam yok, o yüzden dişe diş kapışma dersen varım yoksa senin mavişlerle baş edemez bunların görünüşü. :D

Ahmed Gülsu link=topic=54076.msg568957#msg568957 date=1332706282' Alıntı:
Eyvallah kardeşim. Diğerlerini de çeker paylaşırım inşallah. Arpa ekimine gidebilirsem çekerim onları da. Tam davar köpeği bu gevurlar, adama da düşüyorlar ama bağlı oldukları için zararları olmuyor. :) Satılmış ağabey bunları beğenirse yaparız bişeyler. :D

Eyvallah abi. Bacaklarındaki kellikler boğuşma yüzünden oluşan yaraların kellikleri. Bunları bağlamamızın sebebi de o vahşilikleri zaten. Köyde köpek barındırmıyorlar. :D

Abi ayıp ettin ayarlarız. :)
Hacı valla kangallar çok ayrı. Adamcılıkları ayrı birde kurtçuluklarıda olması lazım. Nasıl kurda gidiyorlar mı? ;D

doganbey1 link=topic=54076.msg568983#msg568983 date=1332708252' Alıntı:
Hacı valla kangallar çok ayrı. Adamcılıkları ayrı birde kurtçuluklarıda olması lazım. Nasıl kurda gidiyorlar mı? ;D

Valla hacım bunları bizim çoban Abdullah emmiye sormak lazım. Öve öve bitiremiyor. Köyün diğer çobanları bizim Abdullah emminin peşinde geziyormuş dediğine göre. Benden daha kıymetli diyor köpekler için. :D Bu ikisi ve bir de bunların kız kardeşlerinin bir adet leşleri var. Tabi ki şimdilik. :D

:D Daha 14 aylık itler için güzel hacım. 3 yaşına eriştiler mi işte o zaman tam it olacaklar ya neyse :D Erkeklere güzel bir dişi bulmak lazım. Dişilerede güzel birer erkek :D Senin fotoları ben bi sanal aleme akıtayım da taliplileri görek mi ;D

doganbey1 link=topic=54076.msg569128#msg569128 date=1332757870' Alıntı:
:D Daha 14 aylık itler için güzel hacım. 3 yaşına eriştiler mi işte o zaman tam it olacaklar ya neyse :D Erkeklere güzel bir dişi bulmak lazım. Dişilerede güzel birer erkek :D Senin fotoları ben bi sanal aleme akıtayım da taliplileri görek mi ;D

Hacım talipleri çok olursa davarı bırakmaya kalkar bunlar, şımarırlar falan. Şimdi bir de bunların istifalarıyla uğraşmayalım. :D Ama güzel birer dişiye hayır demezler. :D

Ilk resimdeki inn, digeri direk out...aksaray melezi be topraaam...ama ilki bizim sivas kangali dedigimiz iste...dogancan yorum yapardi aslinda ama yapmamis.)))valla bunlar damat adayi olmak icin biraz eksik geldi bana, davardakileride görmek isterim...