GELENEKSEL HAFTALIK BENZİN ZAMMI

Sağolsunlar sektirmiyorlar 3 haftada 3. zam geldi benzine bu geceden itibaren geçerliymiş

Petrol fiyatlarının düşüşte olduğu günde Türkiye yeni bir benzin zammı ile karşılaştı.

Bu gece saat 24 itibariyle yürürlüğe girecek olan karar ile litre başına 5 kuruş zam yapılacak.

Benzine son olarak 9 Mart ' ta 9 kuruş, 19 Mart ' ta 8 kuruş zam gelmişti. 15 Mart ' ta da motorine yapılan yüzde 3.08 zamla litre fiyatı ilk kez 4 lirayı aşmıştı.

Ynt: GELENEKSEL HAFTALIK BENZİN ZAMMI

açık açık devlet sıradan vatandaşa diyor ki, ' ' Ben anlamam araban varmış bi yere gidecekmişsin, yok traktörün varmış tarlada iş yapacakmışın, petrole para harcattırmayın bana ne halt ediyorsanız yapın. Ama zengin olun yat, gemi alın limanda benzini ucuz alabilirsiniz. Zengine zevk sefa sürmek serbest. ' '

Ertuğ Aslan link=topic=54164.msg570611#msg570611 date=1332952354' Alıntı:
bugaristana 10 kuruş zam geldimi millet aya kakıyo bize her hafta 10 kuruş zam geliyoyaza motoz 4500 olur bu gidişle
aynen öyle kardeşim .... ama sen kime anlatacanki...resmen dalga geçiyorlar... çiftçinin mazot tükettiği zamanlar zamı yapıştırıyorlar...gübrede de öyle bu aralar almış başını gidiyor....bitirdiler bizi..yemin ederim çok batan çiftçi kardeşimiz var bizim civar köylerde...böyle gidese bankalara teslim olacağız...allah utandırmasın bizleri...

arkadaşlar devlet hiç zam yapmamış .bu artış dünya varil fiyatlarınıdan dolayı artıyormuş ..geçenlerde tarım bakanı açıkladı duymadınızmı ......
acaba bu açıklamayı yaparken hiç akaryakıtı ucuz olan ülkeleri düşünmedimi .yalan söylemesinide beceremiyorlar

vale link=topic=54164.msg571018#msg571018 date=1333001139' Alıntı:
arkadaşlar devlet hiç zam yapmamış .bu artış dünya varil fiyatlarınıdan dolayı artıyormuş ..geçenlerde tarım bakanı açıkladı duymadınızmı ......
acaba bu açıklamayı yaparken hiç akaryakıtı ucuz olan ülkeleri düşünmedimi .yalan söylemesinide beceremiyorlar
yalan söylemeyi çok iyi beceriyorlar ama karşısında tepkisiz bir millet olduğu için gerek bile duymuyor deseki ben yaptım yine farkeden birşey yok milletle alay edercesine açıklamalar yapıp kendilerini eğlendiriyorlar