Case JX90 Klima Ve Hararet ...

Merhabalar, bugün arkadaşımın JX90 ile tırmık çekerken klimayı açtık vites seri 2 ' deydi (3 ' ün 2 ' si) 20 gaz ile giderken hararet yükseldi ve klima radyatörü olduğunu düşündüğüm parça su kaynattı sorun ne olabilir ? Yardım ederseniz çok sevinirim. Saygılar, Teşekkürler ...

Ynt: Case JX90 Klima Ve Hararet ...

hntr-mhmt link=topic=54178.msg570797#msg570797 date=1332962035' Alıntı:
Merhabalar, bugün arkadaşımın JX90 ile tırmık çekerken klimayı açtık vites seri 2 ' deydi (3 ' ün 2 ' si) 20 gaz ile giderken hararet yükseldi ve klima radyatörü olduğunu düşündüğüm parça su kaynattı sorun ne olabilir ? Yardım ederseniz çok sevinirim. Saygılar, Teşekkürler ...
mahmut klima peteği dolmuştur.bi hava tutun iyice sorun çözülür.

bende firez yerinde tabları bozarken ısınma yaptı ustayı aradım biraz bekle dedi bekeldim o gün zorla tabları bozdum. diğer gün çizel yaparken gene aynısı oldu ustayı tarlaya çağırdım radyatörün önündeki ince petekleri çıkardı ısınma falan olmadı. bir ihtimal denemekte fayda var. :)

Cihan_özece link=topic=54178.msg570809#msg570809 date=1332962544' Alıntı:
mahmut klima peteği dolmuştur.bi hava tutun iyice sorun çözülür.

Cihan_özece link=topic=54178.msg570810#msg570810 date=1332962597' Alıntı:
Yürü, hala ne diye kendinle savaştasın?
Fatih’in İstanbul’u fethettiği yaştasın !..

helal olsun güzel bi söz olmuş alk-*s alk-*s
Teşekkürler abi yardımların için çok sağol ... :)

bizim yöredede sadece jx degil nh tumosan dada aynı sıkıntıyı yaşıyorlar klimayı açtınmı hazırda duruyor kadınhanda bi klimacı var onlar bu sorunu çözmüş celal oto köyde 3tane tümosan aldılar klimasını celal oto ya attırdılar bi bildikleri var diye bende gittim orda gördüm nh ve jxlerin önlerini tekrardan yapıyolardı hatta ilgimi çekti kayış düzenini bile degiştiyorlardı