en çok sevdiğiniz filmler

Ynt: en çok sevdiğiniz filmler

Testere serisi, korku kapanı, Resident Evil serisi, aşk tesadüfleri sever, şener şen filmleri, gençlik filmleri vs... daha yazacak çok film varda aklıma gelenler bunlar....

anayurtlu link=topic=54188.msg572741#msg572741 date=1333234622' Alıntı:
Testere serisi, korku kapanı, Resident Evil serisi, aşk tesadüfleri sever, şener şen filmleri, gençlik filmleri vs... daha yazacak çok film varda aklıma gelenler bunlar....
:D bide küççük fil yavrusu ;D ;D

nt@hmet link=topic=54188.msg572737#msg572737 date=1333233180' Alıntı:
savaş filmi izlemek hoşuma gider..izlediklerim içinde en çok etkilendiğim 1993 eski bir alman yapımı stalingrad isimli film,

evet savaş filmleri gerçekten muhteşem oluyor zor şartları en iyi şekilde bu filmlerde görüyoruzz...

adige976 link=topic=54188.msg571770#msg571770 date=1333114006' Alıntı:
v for vendetta fantastik bir film,sistem eleştirisi yapan anarşist bir film diyebiliriz. ben 5 defa izledim ve hiç sıkılmadım.
kardeş 5 defa izleyipte sıkılmıyorsan o film gerçekten güzeldir aynı etki bende komplo teorisi geleceğe dönüş serilerinde oluyor her izlediğimde yeni birşeyler buluyorumm

:) yav arkadaşlar herşey bir yana bu konunun açıldığı iyi olmuş ... canım mız film izlemek istediğinde buradan bu konuyu inceleyip seçim yapabiliriz internetten indirmek zor oluyor en iyisi 2 tl verip bir kopya cd (korsan dedikleri ) alıp keyfine bakmakkkk cidd*-*-*

esaretin bedeli izledigim en guzel filmdi onun tahtını kimse alamaz sonrasında ölüm yarisi,asla pes etme hızlı ve ofkelı,saw, garez,baslangıc,amerikan guzeli ve aklıma gelmeyen dahasiii

Sürekli tekrar tekrar izlemek deyince aklima geldi, benimde öyle tekrar tekrar izledigim dejavu die bi film var... Her yeni izleyisimde yeni bisy farkediyorum ve film anlamasi biraz zor o yüzden tekrardan izledigimde daha iyi anladm diyebilirim :) benim gecen yazdan bu yana oluşturmuş oldugum film arşivim var, yaklasik 7o dvd... Netten indirip dvdye cekiyorum, arada isteyen olursa satıyorum da ;D internetten indirmeyi gözünüzde büyütmeyin, disaridan alip para vermek yerine, zati nete para ödüyosnuz indirin, veya online izleyin ;)

benimde iyi arşivim vardı ama isteyen alanlar geri vermedi arşiv kalmadı ....... aklıma gelmişken birde ' ' kardeşgibiydiler ' ' diye bir film vardı o da çok güzel hapishane mahkeme çocukken hapse girenler gibi konusu var hapishane filmler genel de iyi oluyor....