en çok sevdiğiniz filmler

Ynt: en çok sevdiğiniz filmler

;) önce ben sevdiğim filmeri yazayım; komplo teorisi(mel gibsın ),cesur yürek,raky tüm serisi ,terminatör,eşkıya(şener sen),selvi boylum al yazmalım,arabesk ,geleceğe dönüş tüm seri.......

En cok etkisinde kaldığım 2 tane film var, Bollywood ' tan GHAJINI ve JANNAT... Filmi izledikten sonra müziklerini klip şeklinde telefonumda taşıyorum, o derece etkisinde kaldim... Herkesin izlemesini tavsiye ederm ;) diger hosuma gidenler ise yine Bollywood ' tan fanaa ve 3 idiots... India dışını sayıcak olursak, en basta inception(başlangıç) gelir :)fetih 1453... kelebek etkisi, hizli ve öfkeli serisi, elm sokağında kabus serisi, 23 numara, daha hizli... Gibi filmler var iste bircok... Ama forumumuzda Bollywoodu Bilen yok galiba.... Gercekten hollywooda bin basar, özellikle ask konulu filmleri süper... +en beğendiğim oyuncusu aamir khan, müslüman bi adam... Ve Hem oyuncu Hem yapımcı... Gercekten güzel filmleri var... HERKESE ÖNERIRIM ;)

Hebun021 link=topic=54188.msg571213#msg571213 date=1333033703' Alıntı:
hayat olmuş acımasız bi film gerisine ne gerek var de--*-s sil-*-*s
evet ama herkese acılı arabesk değil... neşeli olup gününü gün eden devar acılarla kıvranann da tek seçenek şu hayatta bize verilen rolü reddet me veya senaryosunu önceden okuma şansımız yok iyi veya kötü bize ne yazıldı ise oynuyoruz mecburennn..

omerfarukkoc link=topic=54188.msg571051#msg571051 date=1333010140' Alıntı:
En cok etkisinde kaldığım 2 tane film var, Bollywood ' tan GHAJINI ve JANNAT... Filmi izledikten sonra müziklerini klip şeklinde telefonumda taşıyorum, o derece etkisinde kaldim... Herkesin izlemesini tavsiye ederm ;) diger hosuma gidenler ise yine Bollywood ' tan fanaa ve 3 idiots... India dışını sayıcak olursak, en basta inception(başlangıç) gelir :)fetih 1453... kelebek etkisi, hizli ve öfkeli serisi, elm sokağında kabus serisi, 23 numara, daha hizli... Gibi filmler var iste bircok... Ama forumumuzda Bollywoodu Bilen yok galiba.... Gercekten hollywooda bin basar, özellikle ask konulu filmleri süper... +en beğendiğim oyuncusu aamir khan, müslüman bi adam... Ve Hem oyuncu Hem yapımcı... Gercekten güzel filmleri var... HERKESE ÖNERIRIM ;)
aamir khanın filmeleri gerçekten çok güzel her çocuk özeldri diye bi filmi var oda çok güzel

omerfarukkoc link=topic=54188.msg571051#msg571051 date=1333010140' Alıntı:
bahsettiğin filmler hint filmi galiba avare de hint filmi eski ama çok güzel müzikleride öyle anlaşılan hintliler film konusunda baya iyi

tümosan 4155 link=topic=54188.msg571216#msg571216 date=1333034389' Alıntı:
aamir khanın filmeleri gerçekten çok güzel her çocuk özeldri diye bi filmi var oda çok güzel
evt cok güzel, sadece aamirin değil bollywoodtan cıkan filmlerin bircogu güzel, özellikle müzikleri ile ünlüdür zaten hint filmleri, müzikleride cok güzel bnce :)
umut71 link=topic=54188.msg571217#msg571217 date=1333034439' Alıntı:
bahsettiğin filmler hint filmi galiba avare de hint filmi eski ama çok güzel müzikleride öyle anlaşılan hintliler film konusunda baya iyi
evt hint filmi...
dünyada senede cıkan filmlerin 4 de 3 ü hindistandan cıkıyor ;) o derece cok film var ama tanınmadıklar için kimseler bilmiyor...

adige976 link=topic=54188.msg571383#msg571383 date=1333047113' Alıntı:
dövüş külübü....the crow....v for vendetta....kelebek etkisi....3000 miles to graceland...the cell....point break....sin city....istanbul kanatlarımın altında....300 spartalı....
v for vendetta yı cok övüyo etrafımdakiler, ama izlemek için fırsat bulamadm, nasıl bi film sizce?

Babam ve oglum..Izlerken aglamadim diyen herif tanimiyom...Vizontele serisi,Yesil yol, underworld...Blad..Genelde hertür fantastik bilimkurgu bakarim.Sacma film diyenlerede cok gülerim.)))

adige976 link=topic=54188.msg571770#msg571770 date=1333114006' Alıntı:
v for vendetta fantastik bir film,sistem eleştirisi yapan anarşist bir film diyebiliriz. ben 5 defa izledim ve hiç sıkılmadım.
İzlemek Gerenk Öyleyse :)
Emin01 link=topic=54188.msg571774#msg571774 date=1333114319' Alıntı:
Hızlı ve Öfkeli serileri. ;)
6. Film 2013 Te gelicekmiş :(