8540 kubota vites sorunu & sorunun çözülmesi

Ynt: 8540 kubota vites sorunu

ALLAH hepinizden razı olsun KUBOTA kulanıcıların ve bayilerin bu kadar olaya duyarlı olacağını beklemiyordum ama KUBOTA ya güvenim ve ilgim bir kat daha artı teşekkürler

Ynt: 8540 kubota vites sorunu & sorunun çözülmesi

yahya link=topic=54196.msg572287#msg572287 date=1333173463' Alıntı:
ALLAH hepinizden razı olsun KUBOTA kulanıcıların ve bayilerin bu kadar olaya duyarlı olacağını beklemiyordum ama KUBOTA ya güvenim ve ilgim bir kat daha artı teşekkürler
Yahya abi tabi duyarlı olacaklar nedemek bukadar olacağını beklemiyordum..Bu otomobil değil sonuçta Çiftçinin eli ayağı 1gün işin aksasa şaşkına dönersin, bu firmalarda bunu göz önünde bulundurmak zorundalar zaten..
Geçmiş olsun..

ali bey ilgine sonsuz teşekkürler 1 senedir düzelir diye kullandırdılar şimdi dersin vitesler çocuk oyuncağı demekki şansın olacak benim motorlardan ve servislerden yana şansım yok hep iyi niyetten kaybediyorum hayırlısı inşalah daha sorun olmaz

yahya link=topic=54196.msg573365#msg573365 date=1333356531' Alıntı:
ömrürümüzün yarısı tarlarda motor sırtında geçiyor dünkü çocuk değiliz bir insan yeni anlamadığı bir motorda en fazla 1 gün zorluk çeker
Senin sorunun alışamamaktan değil abi.Ufak fakat cok önemli olan bi ayar yüzünden olmuş.En başında yapılsaymış daha iyi olacakmış,fakat servis yeni olduğu için traktör bakmaktan sa yeni dir zamanla normale döner demesi yanlış olmuş.

ali bey servis olsun kubotadan servis müdürüde baştan beri zamanla düzelir açılır dediler bugün kubotayla çamurda arazileri gezdim vitesler tıkır tıkır baştan beri bana gavur eziyeti çektirmişler doğuda tarım yapmakta mal sahibi olmakta zor iş trakyada çifçilik yapmak gibi varmı verimli araziler ve 24 saat hizmet veren servisler

yahya link=topic=54196.msg573534#msg573534 date=1333380643' Alıntı:
ali bey servis olsun kubotadan servis müdürüde baştan beri zamanla düzelir açılır dediler bugün kubotayla çamurda arazileri gezdim vitesler tıkır tıkır baştan beri bana gavur eziyeti çektirmişler doğuda tarım yapmakta mal sahibi olmakta zor iş trakyada çifçilik yapmak gibi varmı verimli araziler ve 24 saat hizmet veren servisler
doğru söylüyorsun bizim bu tarafta sadece traktör değil çoğu alanda servisler çok yetersiz büyük sıkıntı

yahya link=topic=54196.msg573534#msg573534 date=1333380643' Alıntı:

valla yahya abi başta benimki az sertti alışmamıştık zordu ama sonradan rahat oldu alışınca seninkide öle sanmıştım buyuk ihtimal yetkililerde öle zannetti demek ki.. ama ben de senin motoru kullanırken benimkinden daha sert demiştim ama şuda var ustayada bravo gelmesi sıkıntılı oldu ama yapmayı başarmış .. bizim için önemli de olan o usta ustalıgını tam yapsın gerisi önemli degil.. çok sevindim memnuniyetinin olmasından.. gule gule kullan...

yahya link=topic=54196.msg571225#msg571225 date=1333035665' Alıntı:
arkadaşlar 8540 kubotayı alalı 1 yıl oldu anama 2 motor oldundan ve arkadaşlar motorlarla yardıma geldinden kubota 1000 sate geçen hafta servisle a dan z ye bakım yaptık herşeyiden memnunum yakıtı olsun çekişi olsun ama servislerden ve vitesinden hiç memnun değilim geçen servis geldi 2 ssat motorun altına yattı uğraştı dahada kötü etti bugün marubeni kubotayı ardım çok iyi ilgilendiler ve yardımcı oldular servis müdürlerine dedimki ya bu vitesini düzeltin yada motoru satacağım adamlar geretirse yeni parçalar takarız dediler müdürlerine gel yap dedim düzelsinde masrafını cebimden vereceğim dedim yok dedi garantili motor sonra dedi türkiyeyi bölgelere böldüksizin bölgeye adanadaki servis müdürü irfan bey bakıyor dedi adamı aradım 15 günden önce gelemeceğini söyledi malatya yada elazığdaki servisleri bana söyledi bende her ikiside bu motorlardan anlasalardı 1 senedir düzelirdi dedim adamlar bize 2 sınıf müşteri olarak bakıyorlar dedim elazığ kubota servisi enkanında servisini almış 1 hafta yok rezilik çek dur anlacağın bu motoru yapamayacaklarsa 8540 yaza kadar yolcu 15 senedir motor kullanıyorum 1985 model 285 mf 2 levyeler bundan iyidir düz 5 yada 6 vitesle yolda giyorsun rampada 1 yada 2 vitese düşecen yolda duracan 30 saniye kadar vites koluyla döğüşecen anlacağınız piskolojik olarak çöktüm diğer kubtalardamı böyle vitesleri sorunlu

yahya abi ben almayı düşünüyorumda bu şikayet tek senşn başınamı geldi yoksa başka duyduğun oldum???