<Tümosan> Kayseri Tarım Fuarı Stadı

Ynt: <Tümosan> Kayseri Tarım Fuarı Stadı

tümosan 8095 link=topic=54202.msg571470#msg571470 date=1333051551' Alıntı:
murat bey güzel paylaşım..teşekkürler..yeni 8105 den satış varmıydı ilgi nasıldı tümosana..

walla abi ben pekı ilgi göremedim tümosana fuarın ilk günüydü belki ondandır tam bilmiyorum ama pek fazla ilgi yoktu yani yeni 8105 ede 83 milyar istiyorlardı bir ben baktım belki tümolara tek tük geliyordu ha ama fuarın genelini düşünürsek diğerleri kadar tümoyada ilgi vardı ben ilk gün olduğuna ve geç olduğuna bağlıyorum gerisini bilmem artı bide abi nevşehirin neresindensin

MuRaT cAn link=topic=54202.msg571475#msg571475 date=1333051914' Alıntı:
walla abi ben pekı ilgi göremedim tümosana fuarın ilk günüydü belki ondandır tam bilmiyorum ama pek fazla ilgi yoktu yani yeni 8105 ede 83 milyar istiyorlardı bir ben baktım belki tümolara tek tük geliyordu ha ama fuarın genelini düşünürsek diğerleri kadar tümoyada ilgi vardı ben ilk gün olduğuna ve geç olduğuna bağlıyorum gerisini bilmem artı bide abi nevşehirin neresindensin
neveşir kozaklı özce köyündenim.sen nerelisin..yarın allah izin verirse nevşehirdeyim bayideişim var ..nevşehir merkezdeki bayide..

güzel paylaşım eline sağlık ama lafım sana deil. tamm türkmalı ii güzelde hala geriden geliyo bu tümosan nie ben en basiyinden söleyim hangi çağdayız arkadaş hala kaset çalar koymuş traktöre:-(

tahir link=topic=54202.msg573097#msg573097 date=1333303173' Alıntı:
güzel paylaşım eline sağlık ama lafım sana deil. tamm türkmalı ii güzelde hala geriden geliyo bu tümosan nie ben en basiyinden söleyim hangi çağdayız arkadaş hala kaset çalar koymuş traktöre:-(
tahir o kaset çalar değil usb ve hafıza kartından ğirişli müzik çalar