90 lık Erkunt Aldım

Ynt: 90 lık Erkunt Aldım

kardeş hayırlı ugurlu olsun.bende 80.4 var.bunu verip 90 lık almayı düşünüyorum.bugün traktörü denedim.benim 80.4 ün 4l yle 15 gaz çıktıgı rampayı 4h yle 25 gazla çıktı.çok acayip bişey.hele o vitesleri yokmu ooo :D önerirmisin bana 90 lıgı? bide kardeş o zf yazan etiketi traktörün neresinde şanzumandamı ön dingildemi?

wood link=topic=54204.msg572065#msg572065 date=1333130884' Alıntı:
kardeş hayırlı ugurlu olsun.bende 80.4 var.bunu verip 90 lık almayı düşünüyorum.bugün traktörü denedim.benim 80.4 ün 4l yle 15 gaz çıktıgı rampayı 4h yle 25 gazla çıktı.çok acayip bişey.hele o vitesleri yokmu ooo :D önerirmisin bana 90 lıgı? bide kardeş o zf yazan etiketi traktörün neresinde şanzumandamı ön dingildemi?

Değerli kardeşim,ZF logosu şanzımanın pekçok yerinde döküm üzerindeki parçalarda pekçok yerde mevcut olduğu gibi, ZF yazan o etiket traktörün sol arka rarafında hidrolik kolunun biraz alt tarafında şanzımanda. Lakin, etiketteki yazıların boyanmaması için üzerinde bir jiletin bulunuyor, ZF etiketini görebilmek için boyalı olan o jiletini açmak gerekiyor. O şekildeki bir etiket sağ ön dingilde de var,oradada carraro yazıyor,yani ön takım carraro.

http://b1203.hizliresim.com/v/y/3ylh8.jpg

phantomerkunt link=topic=54204.msg572164#msg572164 date=1333136688' Alıntı:
abi traktörün tekrardan hayırlı olsun nasıl hiç denedinizmi pullukta bir de fiyatı nedir acaba

Sağolasın kardeşim. Bizim bölgemizde bu zamanlarda pullukla sürüm işi olmaz, pulluğu ancak buğdaylar biçildikten sonra deneme imkanımız olacaktır. Şu anda bu traktöre göre kendime ait hiçbir ekipmanım yok. Traktörümün fiyatını yazmam,bilgilenmeniz açısından çok sağlıklı olmayacaktır, bir miktar borçlu kaldım,kısmetse önümüzdeki harman sonunda,eylül sonu falan borcumun tamamını kapayacağım. O tarihteki toplam fiyat 85 000 i geçmeyecek.

_ÖzGüR_ link=topic=54204.msg572186#msg572186 date=1333137939' Alıntı:
hayırlı olsun levent abi inan kendim almış kadar sevindim şimdi buna ekipman da lazım desene masraf büyük olcak :D

Erkunt için çok büyük masraf yapmayı düşünmüyorum. Kısmetse elim erdiğinde bir pulluk ve bir tiller alabilirsem başka bir malzeme düşünmüyorum. Hafif işler için 768 ve ekipmanları duruyor. :)