case magnum 335 mi fendt 933 vario mu

kim daha öncelikli

• Kullanılan toplam oy
    17
Ynt: case magnum 335 mi fendt 933 vario mu

biz burdayız , ağır abi...çok önemli bir konuyu anket haline getirmişsin..ellerine sağlık..bende oyumla katkıda bulunacağım..

insomnia link=topic=6060.msg63795#msg63795 date=1218219104' Alıntı:
hasan benim yorumum şudur

case 9000 cm3 piston hacmiyle 330 hp
fendt 7142 cm3 piston hacmiyle 330 hp

yakıt konusu ne olur sizce
motor hacminde yaklaşık olarak 2 litre fark var..ilginç.!!!

tamam ozaman.

ben case magnum 335i çamurdaki vidyosunu gördüm

case tahminlerime göre fendt vario 933 daki otomatik bir şanzımana sahip değil. çünkü adam traktörü öyle bir zorlatıyodu ki traktör bayılmaktan stop derecesine geliyodu

BU HALDE TORK KUVVETİ BİŞEY DEĞİL DEMEKKİ BENİM TERCİHİM HALA KEDİ GÖZLÜDEN YANAAA..

DoYrAnLı#2# link=topic=6060.msg63834#msg63834 date=1218223134' Alıntı:
tamam ozaman.

case tahminlerime göre fendt vario 933 daki otomatik bir şanzımana sahip değil. çünkü adam traktörü öyle bir zorlatıyodu ki traktör bayılmaktan stop derecesine geliyodu

BU HALDE TORK KUVVETİ BİŞEY DEĞİL DEMEKKİ BENİM TERCİHİM HALA KEDİ GÖZLÜDEN YANAAA..

OZAMAN ÖNCE BİR ALKIŞ + REP

tamam ozaman.

doyranlı sen bildiginden şaşma derim zaten gerçekler er yada geç çıkıyor

tamam ozaman.

senin dediğin olay farklı yüksek viteste çıkmaya çalışırsa haliyle tıkanır
Magnum 19 ileri 4 geri tam otomatik şanzımana sahip nasıl olduda tıkandı orasını bilemem

Fendt 936 Varioyu ne kadar tarlada görmesekte binip bi tur attık süper traktördü şimdi sıra Magnumla tur atmaya 22 Ağustosta Case-İH in tarla günü war Polatlıda getircekleri serilerden bazıları CVX-Puma ve Magnum ama STX Quadtracın gelme durumuda varmış öyle bi söylenti war site halkını beklerim ankete gelince Magnumuda bi inceleyelim ondan sonra karşılaştırmayı yaparım...

POYRAZLI SALİH link=topic=6060.msg63870#msg63870 date=1218227379' Alıntı:
senin dediğin olay farklı yüksek viteste çıkmaya çalışırsa haliyle tıkanır
Magnum 19 ileri 4 geri tam otomatik şanzımana sahip nasıl olduda tıkandı orasını bilemem

Fendt 936 Varioyu ne kadar tarlada görmesekte binip bi tur attık süper traktördü şimdi sıra Magnumla tur atmaya 22 Ağustosta Case-İH in tarla günü war Polatlıda getircekleri serilerden bazıları CVX-Puma ve Magnum ama STX Quadtracın gelme durumuda varmış öyle bi söylenti war site halkını beklerim ankete gelince Magnumuda bi inceleyelim ondan sonra karşılaştırmayı yaparım...

BENİM BİLDİĞİM, O TRAKTÖRÜN NE OTOMATİK ŞANZIMANI NEDE TORKU VARDI SESİNDEN BELLİYDİ.
ADAM İT GİBİ ZORLATIYODU VE BİR BASKI BALATASINA AİT PEDAL OLDUGUNUDA ADIM GİBİ BİLİYODUM ÇÜNKÜ YANMAYA YÜZ TUTTUGUNDAN SOĞUSUN DİYE BEKLİYODU.

BU ÇAMUR OLAYINA GELİNCE ÇAMURDA YAVAŞ GİDERSEN HİÇ BEN BUDAN ÇIKARIM DİYE ÜMİT ETMEYECEKSİN Kİİİ EĞER BU YANILGIYA DÜŞERSEN OZAMAN BAŞIN BELADADIR VE O SAATLERDE BİRAZCIK TERLERSİN

DoYrAnLı#2# link=topic=6060.msg63918#msg63918 date=1218265245' Alıntı:
BENİM BİLDİĞİM, O TRAKTÖRÜN NE OTOMATİK ŞANZIMANI NEDE TORKU VARDI SESİNDEN BELLİYDİ.
ADAM İT GİBİ ZORLATIYODU VE BİR BASKI BALATASINA AİT PEDAL OLDUGUNUDA ADIM GİBİ BİLİYODUM ÇÜNKÜ YANMAYA YÜZ TUTTUGUNDAN SOĞUSUN DİYE BEKLİYODU.

BU ÇAMUR OLAYINA GELİNCE ÇAMURDA YAVAŞ GİDERSEN HİÇ BEN BUDAN ÇIKARIM DİYE ÜMİT ETMEYECEKSİN Kİİİ EĞER BU YANILGIYA DÜŞERSEN OZAMAN BAŞIN BELADADIR VE O SAATLERDE BİRAZCIK TERLERSİN

vay be sesinden motoru anlıyorsun şanzıman modelini falan zuha-*-s peki sesinden yakıtınıda anlıya biliyormusun ???

tork mu istiyorsun al sana tork
Magnum 310 tork 1504
933 Vario tork 1310
Magnum 335in torkunu bulursam onuda gönderim belki sana lazım olur

FENDT 900 VARİO SERİSİ
900variosr4.png

CASE-İH MAGNUM SERİSİ
magnumni2.png

POYRAZLI SALİH link=topic=6060.msg64177#msg64177 date=1218312486' Alıntı:
vay be sesinden motoru anlıyorsun şanzıman modelini falan zuha-*-s peki sesinden yakıtınıda anlıya biliyormusun ???

tork mu istiyorsun al sana tork
Magnum 310 tork 1504
933 Vario tork 1310
Magnum 335in torkunu bulursam onuda gönderim belki sana lazım olur

FENDT 900 VARİO SERİSİ
900variosr4.png

CASE-İH MAGNUM SERİSİ
magnumni2.png

poyrazlı biz traktörlerin üzerinde, altında ayaz gecelerde çok sabahladık.
yaktığı yakıta gelince bir motorun çalışması veya içindeki pistonları sesine yansır 14 senedir ben birfiil biçerdöver üzerindeyim neresinden ses gelse hiç aşagıya inmeden veya bakmadan yanımdaki yagcıya ssöylerim git bak diye...

hiçbirzamanda yanılmadım....

Galiba daha söylenecek söz yok diye düşünüyorum... halaa daha sen birsey bilmiyosun dersen sana bir örnek daha veririm. daha da tatmin olmazsan ustanın nosunu veririm arar sorarsın