Gelecekte 'Yetek Farms'. Hayal bu, belki gerçek olur.

Ynt: Gelecekte 'Yetek Farms'. Hayal bu, belki gerçek olur.

öncelikle nail bey inşallah mevlam hayalinizi gerceğe cevirir..gelelim adamlardaki tarım anlayışına ..valla helal olsun..nereyi boş buldularsa degerlendirmiş adamlar dag tepe dememişler..bide onca ağaclık bi bölğede yağış tahminim sürekli oldugundan bu ekdiklerini töbeki hiç sulamadan hasat ediyorlar ..valla helal olsun adamlara..

Şoförlük teklifi yapayım diye aşağı indim ama Cihan bileder benden önce davranmış. Ama olsun bu yorucu arazi şartlarında patrona ikinci bir şoför gerekecektir. Bu yüzden beni de 2. sıraya yazabilirsin abi. Allah gönlüne göre versin. :)

Yorumlar, dilek ve temenniler için teşekkürler arkadaşlar. Bunu paylaşmamda ki amacım; hep adamlarda arazi var dedik.:) Demekki onlarda da bozuk araziler var, yinede pes etmemişler. Valla ne yalan söyleyeyim, memlketteki eğim, bayır v.s aynı. Küresel ısınma nedeniyle genel iklimde değişiyor.
Olurmu olur.:D

abi adamlar dağı tepeyi değerlendirmişler .bizim böyle teknolojik çalışabilmemiz için herhalde bir 100 sene daha lazım . dileklerine bende katılıyorum abi .inşallah sende bizlerde görürüz o günleri...

ahmetornek link=topic=54353.msg574560#msg574560 date=1333488259' Alıntı:
Nail abi biraz teknoloji demişsin ama adamlar teknolojide sınırları zorluyor :)
vale link=topic=54353.msg574565#msg574565 date=1333488649' Alıntı:
abi adamlar dağı tepeyi değerlendirmişler .bizim böyle teknolojik çalışabilmemiz için herhalde bir 100 sene daha lazım . dileklerine bende katılıyorum abi .inşallah sende bizlerde görürüz o günleri...
Yok aslında abartılacak bi durum değil, şimdi bu makinaların çoğu ülkemizde var. Daha dün Çırpı da mısır biçerken videolarını Tarım Türk te izledim. Remorkları desen zaten Konyalı sanayici üretmiş. Bize kalan biraz sermaye ve ucuz mazot, işgücü desen zaten mevcut.