tanıtım reklammız Yozgat Tv ye teşekkürler KUBOTA özkarslıoğlu

Ynt: tanıtım reklammız Yozgat Tv ye teşekkürler KUBOTA özkarslıoğlu

paylaşımlar için teşekkürler ayrıca bir kubota kullanıcısı olarak bayiliginizde hayırlı olsun bol satışlar dileklerimle

teşekkürler ilginiz için Kubotaya ilgi beklediğimizden baya fazla nasipse yakında satışlar başlar ümüdindeyiz kubota yozgatta daha yeni yeni tanınmakta bizde elimizden geleni yapmaktayız ....

phantomerkunt link=topic=54359.msg574455#msg574455 date=1333481970' Alıntı:
tv ye reklam veriyorsunuzda o erkuntları oradan çekmeyi düşünemedinizmi yanlış olmuş güzel durmamış başka markalr
biz traktörlerimizi tanıtıma göürürken ne tekerlerine su basmaktayız nede deposuna benzin koymaktayız nede aşırı basıp halkı kandırmaktayız nede elimizdeki 2. el traktörleri götürüp rezil etmekteyiz bizim malımız bu hesabına bilen bizi tercih eder tercih edenede saygımız var tercih etmeyenede bizim felsefemiz başkasına saygısı olmayanın kendisinede saygısı olmaz üzerine kurulu burası bizim ekmek kapımız onlarda satılık makinalarımız 2.el görüpte almak isteyenler için çekmedik karalama peşinde kesinlikle değiliz .

bayiliginiz hayırlı olsun inş.motoru satana kadar degilde sonuna kadar arkasında olmanız ve çifçi arkadaşları magdur etmemiş olursunuz hemde siz kazanırsınız kayserideki bayiler gibi olursanız hep kaybeden siz olursunuz mesala alana kadar aga aldıktan sonra tanımazlar bile ... :)