ERKUNT KIYMET 90 NEW HOLLAND TD95D ÇEKİŞMESİ

Ynt: ERKUNT KIYMET 90 NEW HOLLAND TD95D ÇEKİŞMESİ

Ya sırf şu çekiştirme konuları yüzünden siteden soğudum yemin ediyorum bu kadarda abartılmaz bu çekişme işi yahu sıktı artık

umut71 link=topic=54437.msg576070#msg576070 date=1333819610' Alıntı:
anlş-*s arkadaşlar koç babamızın oğlu değil ama zeynep erkunt bu memleketin kızı oyüzden erkunta destek olalım koç büyümüş büyüyeceği kadar piyasaya rekabet lazımmmm
Sana katılıyorum...Koç büyüdü ama hep cebini doldurdu...Rekabet ortamı bırakmadı...Bugün Steyr ' in gelmemesinin Uzel ' in batmasının sebebi Koç ' tur...Uzel ' in de ülkeye bir şeyler kattığı söylenemez ama batışının sebebidir Koç...Bugün yurtdışından traktör getirmek çok mu zor...Ama Koç var...Tüm dünya çiftçeker kullanırken biz 90 lara kadar tekçeker kullandık...Peki bu yıllara kadar hangi firmalar tekçeker traktör satışında patlama yaptı...Koç Uzel vs...Piyasayı doldurdular sonra da ' ' aa bakın dünyada çiftçeker traktör varmış' dediler dayadılar milletin önüne...Türkiye ' yi hep geride bıraktılar ve bırakmaya devam ediyorlar...Bunu yaparlarken de ceplerini dolduruyorlar dediğim gibi...Aynı özelliklere sahip bir Tümosan bugün 75.000 lirayken new holland 95.000 tl...Fakat Erkunt ' ta ucuz diyemem...Dökümünü falanda kendi yapıyor halbuki...

ömer_06 link=topic=54437.msg576245#msg576245 date=1333867713' Alıntı:
traktör arkaya bağlamayla çekiştirme olmaz sıkıysa tarlaya çıksın alk-*s noo*-*- noo*-*- sop-*-sa sop-*-sa

zf557 kullanan diger traktörlerin performansları ortada.TDD serisini rezil etmek istiyosanız kıymet rezil etmek için yeterli.

Uzelin batmaının tek sebebi miras kkavgasıdır bunun koçla hiç mi hiç alakası yok eğer onlar altın yumurtlayan tavuklarını kesmeselerdi bugün parazaın 100 de 33 lük ortağı olurdu ....

mustafagursacli link=topic=54437.msg576708#msg576708 date=1333952153' Alıntı:
Uzelin batmaının tek sebebi miras kkavgasıdır bunun koçla hiç mi hiç alakası yok eğer onlar altın yumurtlayan tavuklarını kesmeselerdi bugün parazaın 100 de 33 lük ortağı olurdu ....
Mustafa abi Koç 2012 ' de piyasaya yüzde 49 hakim bir firma Uzel ' in ise yüzde 33 lük bir payı olacağını zannetmiyorum...Çünkü Koç bu...Adamlar ne diyorsa o oluyor...Uzel batmasına tamamen sebep olmasalarda sebebi var...Miras kavgasının da sebebi var tabi...Koç olmasaydı Uzel batar mıydı sence...?Samimi soruyorum...

Anıl Tiraki link=topic=54437.msg576729#msg576729 date=1333954977' Alıntı:
Mustafa abi Koç 2012 ' de piyasaya yüzde 49 hakim bir firma Uzel ' in ise yüzde 33 lük bir payı olacağını zannetmiyorum...Çünkü Koç bu...Adamlar ne diyorsa o oluyor...Uzel batmasına tamamen sebep olmasalarda sebebi var...Miras kavgasının da sebebi var tabi...Koç olmasaydı Uzel batar mıydı sence...?Samimi soruyorum...
kardeşim uzelde koçu yıkamaz koçta uzeli uzele kendi evlatları yaptılar miras kavgası tamemen ....

Anıl Tiraki link=topic=54437.msg576471#msg576471 date=1333911838' Alıntı:
Sana katılıyorum...Koç büyüdü ama hep cebini doldurdu...Rekabet ortamı bırakmadı...Bugün Steyr ' in gelmemesinin Uzel ' in batmasının sebebi Koç ' tur...Uzel ' in de ülkeye bir şeyler kattığı söylenemez ama batışının sebebidir Koç...Bugün yurtdışından traktör getirmek çok mu zor...Ama Koç var...Tüm dünya çiftçeker kullanırken biz 90 lara kadar tekçeker kullandık...Peki bu yıllara kadar hangi firmalar tekçeker traktör satışında patlama yaptı...Koç Uzel vs...Piyasayı doldurdular sonra da ' ' aa bakın dünyada çiftçeker traktör varmış' dediler dayadılar milletin önüne...Türkiye ' yi hep geride bıraktılar ve bırakmaya devam ediyorlar...Bunu yaparlarken de ceplerini dolduruyorlar dediğim gibi...Aynı özelliklere sahip bir Tümosan bugün 75.000 lirayken new holland 95.000 tl...Fakat Erkunt ' ta ucuz diyemem...Dökümünü falanda kendi yapıyor halbuki...

Uzel konusu tartışmaya açık olmakla birlikte, Uzellerin kendilerine yaptıkları Koç için piyangodan çıkmış bir ödül gibi olmuştur... Steyr konusunda tamamen aynı düşüncedeyim,uzel in ortadan kaybolmasının avantajının yanı sıra zamanıda steyr in önü kesilmeseydi şu andaki traktör piyasasında pastanın büyük bölümünü elinde bulunduran Koç un pasta değil de kuru ekmekle idare etmeye uğraşacağını herkes görecekti... Ama Koç işi şansa bırakacak kadar aciz olmadığından önlemlerini zamanında alıyor. Şu andaki en büyük rakibinin de Erkunt Traktör olduğunu gayet iyi biliyordur ama önünü kesme konusunda bugün için elinden gelen birşey yok gibi.

bakın ben erkunt sahibi biri olarak söyleyim her zamanda erkuntu destekledim ancak bu videoda erkunt biraz erken çekmeye başlıyor bence aynı anda çekseler erkunt gene alırdı ancak erkuntçu sanki kendine çok güveniyormuş gibi hiç gaza basmıyor bence hata gaza bassa daha iyi olur.