Kubota Ailesine Metgen Tohumculukta Katıldı B2420 modeli ile

Ynt: Kubota Ailesine Metgen Tohumculukta Katıldı B2420 modeli ile

alikinaci link=topic=54441.msg576706#msg576706 date=1333951804' Alıntı:
Abi bugün öğlen çıkacağız akşam 7 gibi sanırım izmirde olacağız Yetkili bulursak teslim edeceğiz bulamazsak selçuğa geçeceğiz.Yarın sabah yapacağız teslimatı.Yarın dönüşte uğramak isterim yanına nasıl olur senin içinde.

Bana uyar ali kardeş yanlız benim işyerim kemalpaşada akşam teslımat saatıne yetısırım sanırım 2530 u yakından goreyım dıyorum.karşıyaka belediyesının hangı bırımıne bırakacağınız belli ise o tarafda gelebiliri.Yarın gün içinde dönecekseniz benim işyeri sana ters gelebilir.yinede telefonlasalım.Bir yemek kahve çay içmeden dönme :)

Ynt: Kubota Ailesine Metgen Tohumculukta Katıldı B2420 modeli ile

chooyu link=topic=54441.msg576725#msg576725 date=1333954717' Alıntı:
Bana uyar ali kardeş yanlız benim işyerim kemalpaşada akşam teslımat saatıne yetısırım sanırım 2530 u yakından goreyım dıyorum.karşıyaka belediyesının hangı bırımıne bırakacağınız belli ise o tarafda gelebiliri.Yarın gün içinde dönecekseniz benim işyeri sana ters gelebilir.yinede telefonlasalım.Bir yemek kahve çay içmeden dönme :)
Abi burdan çıkış saati biraz geç olacak sanırım teslimat yetkili bulursak bu akşam 7-8 gibi bulamazsan yarın sabah olacak.Ben haber veririm.Yetkiliyle görüşünce görüşürüz mutlaka bir aksilik olmazsa tanışmak isterim senle.gelmişken sende gör hem 2530 modelini.