Havalı mibzer

11.03.2012
1,156
7

Arkadaşlar Erkunt 80.4 traktörüme 6 lı havalı mibzer almayı düşünüyorum.Eskiden bu işle ugraştıgım için Gaspardonun bu işte en iyi oldugunu biliyorum.Ama inceledigimizde şakalak, özduman gibi markalarda fena degil.

bilgisi olanlar gaspardo şakalak özduman gibi markaların 6 lı havalı mibzer fiyatlarını yazasa sevinirim. anlş-*s

Ynt: Havalı mibzer

2008 den belli özduman kullanıyorum 5 li mısıra ayarladım o zaman 10 bin tl ye aldım dünde ikinci makinayı aldım oda özduman 6lı pancara ayarlı 16.700 bıne maal oldu

gaspardoyla pancar ekiyoruz, geçen senede şakalak aldık mısır günaşık ekmek için. ilk olarak gaspardo derim, şakalakta ondan geri kalmaz yeni modelleri biraz daha hafif mesela gübreliği plastik, yok satıyorlar burada

biz çok araştırdık, çok gezdik en iyisi gaspardo. ama parça yönünden pahalı, bi ekipman. şöyle bir durumda var, şaklağın, parçası gaspardoya uyuyor. bir laf çıktı nekadar doğrdur bilemem; gaspardo dava açmış, şaklağa aynı malın taklidini yapıyor diye. doğrduda olabilr, çünkü şuanki şakalağın pnomatik mibzerlerinin rengi mavi olmuş. yani rengi değiştirmiş. fiyat yönünden aralarında yarı yarı fark var. ama gaspaordo daha bi başka, bunu bize çoğu kişi dedi. bizde gaspardo düşünüyoruz.