260 gold arıyorum ...

Ynt: 260 gold arıyorum ...

Türkiye de o kadar çok 260 gold arayan varki uzelin yaptığı tam bir aptallık. Böyle bir traktörü üretimden kaldırıyor. Şu an bir üretilse satış rekorları kıracağından eminim. 3060 phantom bu traktörün yerine çıktı ama o phantom serisi olarak üretilsin öbürüde gold serisi olarak üretilsin. 800 satte bir 260 gold ilanı vardı 2001 model adam 37500 tl fiyat yazmış. Sıfır newholand parası. Mademki bu kadar talep var 240 goldun yanına aynı kaporta nasıl olsa ekle bir 260 gold millet arayıp durmasın.

İlandaki 260 temiz bir traktör. 260 alacak arkadaş hangi işte ne kadar arazide kullanacaksın bu konuda bilgi verirsen daha fazla yardım alabilirsin bu konuda. Biraz hassas bir traktördür. Yakıtı seçer, hava filtresinin temizliği ihmale gelmez. Bunlara dikkat etmelisin aldığın zaman.

slmlar bende 260 gold arıyorum daha önce kullanıyordum çokta memnundum ben sera içinde kullandığım için benim işimi fazlasıyla görüyordu şuanda arıyorum bütün türkiyeyi neredeyse aradım satıcılar bayiler galeriler internet v.s v.s ama istediğim mekik şanzımanlısını bulamadım şuanda olsa 40000 deseler yine alırım :D