BUGÜN 100TLA YA HİDROLIK KOL DANA GÖZÜ ALDIM

Ynt: BUGÜN 100TLA YA HİDROLIK KOL DANA GÖZÜ ALDIM

hayırlı olsun bunların kaliteli olanlarından bir türlü bulamıyorum alıyorum tam yuvarlak değil parçalı aşınıp gidiyor bu kaliteli bir şeye benziyor 3085 e olurmu bu gideyim nh parçacısından alayım olursa

bende aldım ama çifti 15tl mf lerin ki uyuyordu kubota ya zaten buda aynısı.. pulluk ve kazayagın a taktım üzerinde hiç çıkar mıyorum kolay oluyor tak sökte.. bence 40tl çok pahalı altı üstü dana gözü..geçen yıl aldıgım pullukların üzerinde hala kullanıyoruz hiç bi sorun yok zaten kolay kolay sorun cıkaracak bişey degil nh nin orjinal parcada fiyatı baya abartmasından baska bişey degil bu.. hangi metalin kilosu 40tl eder ikisi 1kg bile gelmez..maliyeti 2-3tl olan şeyi 40tlye satıyorlar işte..

ceya023 link=topic=54502.msg578207#msg578207 date=1334126964' Alıntı:
bende aldım ama çifti 15tl mf lerin ki uyuyordu kubota ya zaten buda aynısı.. pulluk ve kazayagın a taktım üzerinde hiç çıkar mıyorum kolay oluyor tak sökte.. bence 40tl çok pahalı altı üstü dana gözü..geçen yıl aldıgım pullukların üzerinde hala kullanıyoruz hiç bi sorun yok zaten kolay kolay sorun cıkaracak bişey degil nh nin orjinal parcada fiyatı baya abartmasından baska bişey degil bu.. hangi metalin kilosu 40tl eder ikisi 1kg bile gelmez..maliyeti 2-3tl olan şeyi 40tlye satıyorlar işte..
aynen biz komşunun tla 90 a arka çekinin sağasola kaydırma pimlerini alacaktık servis parçacının tam 3 katı fiyat verdi işinize geliyosa diyo bide bizde parçacıdan aldık NH nin parçaları aşırı pahalı

anayurtlu 3105d link=topic=54502.msg578278#msg578278 date=1334137442' Alıntı:
aynen biz komşunun tla 90 a arka çekinin sağasola kaydırma pimlerini alacaktık servis parçacının tam 3 katı fiyat verdi işinize geliyosa diyo bide bizde parçacıdan aldık NH nin parçaları aşırı pahalı

yani elektronik bi parça olsa orjinalliğine bakarsın ama bu demir parçası sadece bu kadar pahalı olmamalı.. el insaf diyorum yani % de 1000 kar ediyorlar.. dana gözü veya bi pim nedir ki seri üretimi olan demirlerdir orjinalı falan hikaye zaten bu tur parçaları nh veya başka bi traktör markası üretmiyor bunları hep anlaşmalı yan sanayiden tedarik ediyorlar.. traktörün ana parçaları haricinde aksesuar niteligindeki parçaların %90 ını yan sanayiden karşılar traktör fabrikaları..