sizce süspansiyon taklırmı

S.A iyi akşamlar arkadaşlar bizde t5060 var orjinalinde süspansiyon yok ama süspansiyon olmadığı için hafif çukurlu yerlerde bile sarsılıyor acaba süspansiyon takılma gibi bi ihtimali varmıdır? birde fiyat konusunda cuzi bi fiyata takıla bilirmi? bilen arkadaşlar yardım ederlerse çok sevinirim. :)

Ynt: sizce süspansiyon taklırmı

Vitesli traktörlerde kabine süspansiyon takıldığı zaman kabin yükseldiği için problem oluyor. Vites kollarını falan değiştirmek ve parça eklemek gerekiyor. Mesela Valtra ' nın N serilerine sonradan süspansiyon taktıranlar oluyor. Daha önce servise sormuştum. Kolay oluyor mu diye. Vites kolları falan uymuyor dediydiler. Onun için ek parça lâzım dedilerdi. Büyük ihtimal T 5000 içinde ilave parçalar gerekir. Orijinalde de olmadığı için olmaz diye düşünüyorum...

Emin Ünal link=topic=54569.msg577882#msg577882 date=1334079307' Alıntı:
Randımanlı olacağını sanmıyorum...
bi sorayım dedim emni belki takılma şansı vardır diye. :)
Dqn link=topic=54569.msg577889#msg577889 date=1334079611' Alıntı:
Al bir Massey 5400 serisi :D
Nh ci adamın Mf ile ne işi var leen... :D
alipasalierkan link=topic=54569.msg577899#msg577899 date=1334080089' Alıntı:
Vitesli traktörlerde kabine süspansiyon takıldığı zaman kabin yükseldiği için problem oluyor. Vites kollarını falan değiştirmek ve parça eklemek gerekiyor. Mesela Valtra ' nın N serilerine sonradan süspansiyon taktıranlar oluyor. Daha önce servise sormuştum. Kolay oluyor mu diye. Vites kolları falan uymuyor dediydiler. Onun için ek parça lâzım dedilerdi. Büyük ihtimal T 5000 içinde ilave parçalar gerekir. Orijinalde de olmadığı için olmaz diye düşünüyorum...
teşekkürler, anlattığınıza göre hem karışık bi iş hemde fazla maliyetli. bende orjinalinde olmadığı için kararsızdım.
omerfarukkoc link=topic=54569.msg577926#msg577926 date=1334081449' Alıntı:
Arkadaki Kabinin Körüklerini Kestirip Oraya 2 Tane Yay Yaptırıcan, Basit Bi Olay...
Ustası yapar ;)
nasıl olurki acaba ömer yani sağlıklı ve kullanışlı olurmu ? :)

Bence Olur, Neden Olmasın :)
Pederin Kanına Girebilsem Enişteme(Pehlivan Romork) Yaptırcam O Böyle Ufak Tefek İşlerin Üstesinden Gelir, Kaynagı İyidir :D